Šventės su The Queen‘s Six

Festivalis „Salve Musica"

Renginio data: 2022 m. gruodžio 29 d.
Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Renginio trukmė: 1 val. 50 min. (su pertrauka)
Vokalinis ansamblis „The Queen’s Six“ (Jungtinė Karalystė):
Elizabeth Paul, Tom Lilburn (altai), Nicholas Madden, Dominic Bland (tenorai), Andrew Thompson, Simon Whiteley (baritonai-bosai)
Programa: Peter Warlock, Kenneth Leighton, Piotr Čaikovskij, Franz Gruber, John David ir kt.

Bilietai 18 Eur, 24 Eur
Aprašymas

Žiemos šventės su karališkais balsais

Ištikimi Klaipėdos koncertų salės lankytojai žino – Kalėdų muzika skamba magiškai, kai ją atlieka vokalinis ansamblis „The Queen’s Six“! Vindzoro pilyje (Jungtinė Karalystė) gyvenantis ir kuriantis kolektyvas sugrįžta į festivalį „Salve Musica“, kuriam paruošė šviesią šventinę programą. Ją dainininkai atliks tarpušvenčiu – gruodžio 29 dieną, ketvirtadienį, 18.30 valandą.

Ansamblio „The Queen’s Six“ koncertai kiekvieną kartą nustebina ir sužavi klausytojus. „Atnaujinome šventinę programą specialiai Klaipėdos publikai. Pažadame, kad bus daug senų mėgstamiausių, bet ir nuostabių naujų kūrinių, įskaitant visiškai naują tam tikros Mariah Carey dainos aranžuotę“, – intriguoja kolektyvo lyderis Simon Whiteley.

„The Queen’s Six“ – tai šešių atlikėjų vokalinė grupė, dainuojanti a cappella (be pritarimo). Ansamblis savo veiklą pradėjo 2008-aisiais, tais metais buvo minimos karalienės Elžbietos I 450-osios karūnavimo metinės. Jos garbei ansamblis buvo pavadintas „Karalienės šešetu“. Be jo neįsivaizduojamos nei karališkosios pamaldos, nei kiti svarbūs įvykiai, pavyzdžiui, princo Hario ir Meghan Markle vestuvės, princo Filipo ir karalienės Elžbietos II laidotuvės. Tokios išskirtinės progos įpareigoja grupės narius siekti aukščiausio vokalinio meistriškumo, tačiau ypatingą ansamblio susitelkimą ir skambesio vientisumą, bendravimo su publika laisvumą labiausiai lemia tai, jog jie visi gyvena ir kasdien gieda Karališkojoje koplyčioje.

Vokalinis ansamblis susibūrė tam, kad skleistų savo unikalų atlikimo meną platesnei auditorijai. Jo repertuare dera asketiškas viduramžių giedojimas, puošni renesanso polifonija, jausmingi madrigalai, ilgam įsimenančios liaudies dainos ir nuotaikingos džiazo bei popmuzikos kūrinių aranžuotės.

Ansamblio nariai dainuoja su žymiausiais vokaliniais kolektyvais tiek savo šalyje, tiek užsienyje. Kaip ansamblis „The Queen’s Six“ koncertavo festivaliuose Jungtinėje Karalystėje ir Ispanijoje, taip pat surengė sėkmingas gastroles Vokietijoje ir Austrijoje. Kitų metų planuose – naujas pop muzikos albumas, gastrolės JAV, Vokietijoje, Baltijos šalyse, Lenkijoje, Kinijoje, Bulgarijoje ir kitur.

Šį kartą „The Queen’s Six“ atvyksta atsinaujinusios sudėties. Tai Elizabeth Paul, Tom Lilburn (altai), Nicholas Madden, Dominic Bland (tenorai), Andrew Thompson, Simon Whiteley (baritonai-bosai). Nepriekaištinga intonacija, balsų darna, meistriškai įvaldyta dainavimo technika ir jausmingas atlikimas pavergia klausytojų širdis – nesvarbu, ar atliekamas senosios muzikos kūrinys, ar visame pasaulyje populiari kalėdinė daina.

„Silent Night“, „Winter Wonderland“, „The Christmas Song“ – tik keli šventinės programos perliukai, kuriuos įgarsins ilgiausią istoriją menantys, brangiausi ir jautriausi muzikos instrumentai – dainininkų balsai. Vokalinė muzika skleidžiasi lyg iš pačios širdies, skamba ypatingai ir puikiai atliepia Kalėdų dvasią.

„Nekantraujame sugrįžti pas jus į Klaipėdą. Labai laukiame šio susitikimo ir tikimės sulaukti jūsų koncerte“, – sakė „The Queen’s Six“. Kviečiame žiemos švenčių laikotarpį pažymėti ypatingu vokalinės muzikos koncertu!

Informacija klausytojams
 • Klaipėdos koncertų salės renginiuose rekomenduojame dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.
 • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). 
 • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
Nuolaidos
 • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems; 
 • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
 • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą); 
 • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
 • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis.
 • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
 • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Suteikiame 100 proc. nuolaidą bilietams į visus Klaipėdos koncertų salės repertuaro koncertus Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams:

 • Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos
 • Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos
 • Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos
 • Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos
 • Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto
 • Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos

Norime atkreipti dėmesį, kad yra būtinosios sąlygos įsigyti bilietą:

 • nuolaida bus pritaikyta tik pateikus galiojantį meno mokyklos moksleivio / studento pažymėjimą; pažymėjimą nepamirškite pasiimti ir eidami į koncertą, jį prašysime pateikti bilietų kontrolieriui.
 • meno mokyklų moksleivio bilietui yra taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis;
 • bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.