Stephan Braun

Renginio pradžia: 21.00 val.
Renginio vieta: Socialinis
klubas „Raketa“ (Bangų g. 5A)

Stephan Braun (džiazo violončelė) 

Programa: džiazo improvizacijos 

Bilietai 6.00 €
Aprašymas

Šiame koncerte karaliaus džiazo violončelė, meistriškai valdoma Stephano Brauno. Atlikėjas studijavo klasikinę ir džiazo violončelę Hamburgo ir Berlyno universitetuose. Dalyvavo įvairiuose projektuose bendradarbiaudamas su teatro trupėmis, tokiomis kaip Hamburgo Deutsches Schauspielhaus ar Berliner Ensemble, taip pat su Šiaurės Vokietijos radijo bigbendu ar grodamas džiazo atlikėjų grupėse. Su savo džiazo trio pelnė pirmąją premiją Bukarešto tarptautiniame džiazo konkurse.

Violončelininkas koncertavo žymiuose festivaliuose ir koncertų salėse: Vienos valstybinėje operoje, Amsterdamo Concertgebouw, Paryžiaus Olimpijos teatre, violončelės festivalyje New Directions Kelne, Rutesheimo violončelės akademijoje, Šiaurės jūros džiazo festivalyje Roterdame, Toronto ir Monrealio džiazo festivaliuose ir kt. Kaip įvairių džiazo grupių narys įrašė daugiau nei 20 kompaktinių plokštelių.

Šis patyręs atlikėjas sykį atrado ir visiems laikams įsidėmėjo atsakymą į klausimą, kur yra violončelės valdos džiazo karalystėje – tai grūvas.

Nuotraukų galerija
{Gallery dir="2018/KIVA-2018/Stephan-Braun"}