Suzuki violončelės laboratorijos „Aš, violončelė ir mano šeima“ baigiamasis renginys

Koncertas visai šeimai

Renginio pradžia: 12.00 val.
Renginio vieta:
Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
(Šaulių g. 36)

Dalyvauja Suzuki akademijos šeimos

Vadovas Valdas Povilaitis

  • Titulinis
  • Festivaliai
  • Suzuki violončelės laboratorijos „Aš, violončelė ir mano šeima“ baigiamasis renginys
Aprašymas

KIVA metu vykusi Suzuki violončelės laboratorija „Aš, violončelė ir mano šeima“ supažindino klaipėdiečių šeimas su violončele, skatino suaugusiuosius mokytis kartu su vaikais. Laboratorijos užsiėmimus vaikams ir jų tėveliams vedė Lietuvos Suzuki asociacijos prezidentas, violončelininkas ir pedagogas Valdas Povilaitis. Su savo įkurtos Violončelės mokyklos mokiniais 2017 m. jis dalyvavo Klaipėdos tarptautiniame violončelės festivalyje.

V. Povilaičio sėkmingai puoselėjamas japonų pedagogo ir smuikininko Šiniči Suzuki metodas remiasi unikaliu esminiu principu – kiekvienas vaikas gali išmokti muzikuoti būdamas mylinčioje ir lavinančioje aplinkoje.  Suaugusiuosius turėtų motyvuoti Suzuki principas, jog pradėti mokytis muzikos niekada nėra per vėlu!

Šiame koncerte išgirsime violončelėmis kartu muzikuojančius vaikus ir jų tėvelius. Pačiam mažiausiam dalyviui bus tik 5 metai. Renginys skirtas  šeimos kultūrinėms vertybėms plėtoti, kurti meile, menu, jautrumu ir tarpusavio bendravimu pagrįstą aplinką šeimoje bei visuomenėje.