Apokaliptiniai laikai

Renginio laikas: 20.00 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas  Bačkus
Grupė „Kummerbuben“ (Šveicarija): Simon Jäggi (vokalas), Moritz Alfons (gitara), Urs Gilgen (gitara, bandža, mandolina), Higi Bigler (bosinė gitara, saksofonas, bosinis klarnetas), Tobi Heim (mušamieji)
Dirigentas  Droujelub Yanakiew (Šveicarija)
Programa: „Kummerbuben“ kompozicijos (D. Yanakiewo aranžuotės styginių orkestrui)

Bilietai 18 Eur
Aprašymas
Ar jums patinka styginių orkestro ir folkroko muzikos derinys? Jei dar tokio negirdėjote ar neturite savo nuomonės, tai labai kviečiame paklausyti Klaipėdos kamerinio orkestro ir šveicarų folkroko grupės „Kummerbuben“ programosApokaliptiniai laikai“. Šveicarijoje gyvenančio bulgarų dirigento Droujelubo Yanakiewo diriguojamą programą atlikėjai jau pristatė „Klangantrisch“ festivalyje Riggisberge (Šveicarija) 2019 metais. Pernai planuotas atlikimas Klaipėdoje neįvyko dėl pandemijos. Šiemet tikimąsi, kad viską pavyks sklandžiai įgyvendinti.
 
Programai diriguos Droujelubas Yanakiewas, pats sukūręs grupės „Kummerbuben“ kompozicijų aranžuotes styginių orkestrui. Beje, projekto idėja gimė jam bendradarbiaujant su minėta grupe ir orkestru „Variaton Projektorchester“ iš Berno. Plataus akiračio ir pažiūrų muzikas D. Yanakiewas ir „Kummerbuben“ nariai netruko atrasti bendrą kalbą muzikinio mąstymo prasme. Jiems pavyko sujungti alternatyvaus roko dvasią su klasikinio orkestro galingu skambesiu ir išraiškingumu. Scenoje visi atlikėjai drauge patiria ir perteikia liūdesį, vienatvę, beprotybę ir nesuvaidintą džiaugsmą. Jų atliekamos dainos suteiks jaudinančių, gaivinančių ir pasigėrėjimo vertų akimirkų bet kokio amžiaus klausytojams.
 
Esant lietingam orui renginiai vyks Klaipėdos koncertų salėje.
Informacija klausytojams
  • Į koncertus draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). Asmenys, turintys išvardintus simptomus, į renginį nebus įleidžiami ir pinigai už bilietus nebus grąžinami;
  • Renginiuose būtina dėvėti medicinines veido kaukes (išskyrus vaikus iki 6 metų);
  • Temperatūra bus tikrinama bilietų kontrolierių;
  • Lankytojai, pirkę bilietus kasoje, bus registruojami prieš koncertą;
  • Atvykstant į koncertą nebūtina turėti „Galimybių paso" ar neigiamo Covid-19 testo.
Galerija
{Gallery dir="2021/Vasaros-koncertu-ciklas/Apokaliptiniai-laikai"}