Arbata dviem

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Seserų duetas D&D:
Marija Dūdaitė (sopranas)
Ieva Dūdaitė (fortepijonas)
Programa: Leonard Cohen, Georges Bizet, Louis Guglielmi, Giaccomo Puccini, Richard Rodgers, Ivo Robić, Bert Kaempfert, Juan Obradors, Irving Berlin, Ástor Piazzolla, Ieva Dūdaitė                                      

Bilietai 10 Eur
Aprašymas
Seserų Ievos ir Marijos Dūdaičių duetas D&D kviečia publiką pasinerti į intriguojančių įvykių kupiną programą „Arbata dviem“. Joje bus prancūzų ir amerikiečių kompozitorių muzika, kuri yra itin artima atlikėjoms. Programa nustebins netikėtais siužeto vingiais, scenografiniais niuansais ir, žinoma, užkrės džiugia nuotaika.
 
Didžiausiose koncertų salėse laukiamas aktyviai koncertuojantis duetas – dainininkė Marija Dūdaitė ir pianistė Ieva Dūdaitė – jau yra susikrovęs solidų kūrybinį kapitalą tarptautiniuose konkursuose, prestižiniuose festivaliuose ir kitur. Kūrybingosios Ieva ir Marija kiekvieną kūrinį priverčia sužibėti visu grožiu,  ar tai būtų Georges Bizet „Habanera“ iš operos „Karmen“, ar Leonardo Coheno „Hallelujah“.
 
„Koncerte bus daug šou elementų, primadoniško rafinuotumo, džiazo siautulio, nuoširdumo, šilumos, netikėtumų, ramybės, jaukumo ir tikros seserų dvasios“, – žada žavingasis Dūdaičių duetas. Įsitikinkite tuo patys, atėję pasimėgauti jų su meile paruošta „Arbata dviem“!
Informacija klausytojams
Dėl sudėtingų oro sąlygų, koncerto programa „Arbata dviems“ perkeliama į Koncertų salę.
 
Į koncertus draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). Asmenys, turintys išvardintus simptomus, į renginį nebus įleidžiami ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.
 
Renginiuose būtina dėvėti apsaugos priemones – veido kaukes ar respiratorius (išskyrus vaikus iki 6 metų).
 
Temperatūra bus tikrinama bilietų kontrolierių.
 
Ikimokyklinio amžiaus vaikai į koncertus įleidžiami nemokamai, išskyrus į edukacinę programą „Muzikos namučiai“.  Į „Muzikos namučius“ nemokamai įleidžiami vaikai iki 2 metų.

Vasaros koncertų ciklo bilietai yra su nežymėtomis vietomis sėdėti. Atvykus į koncertą, maloniai Jus palydėsime iki Jūsų vietos. Tarp klausytojų bus išlaikyti visi būtini saugumo reikalavimai.

 

Galerija
{Gallery dir="2020/Vasaros-koncertu-ciklas/Arbata-dviem"}