TRANSLIACIJA INTERNETU | Šviesiam atminimui

KONCERTAS BUS TRANSLIUOJAMAS TIESIOGIAI INTERNETU
Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus 
Solistai: Edvinas Kaziukaitis, Anna Luiza Aleksandrow-Bertash, Auksė Kaziukaitienė, Ivan Bertash (altai), Jūratė Gaižutytė (fortepijonas)
Programa: Vidmantas Bartulis, Faustas Latėnas  

Aprašymas

Adventinio susikaupimo laikotarpiu dažnai prisimename tuos, kurių nebėra tarp mūsų... Klaipėdos kamerinio orkestro programa „Šviesiam atminimui skirta pagerbti šiemet amžinybėn iškeliavusius žymius lietuvių kūrėjus Vidmantą Bartulį ir Faustą Latėną.

Mindaugas Bačkus, Klaipėdos kamerinio orkestro meno vadovas ir šios programos sumanytojas, pasakoja: „Kai buvau vaikas ir pradėjau mokytis muzikos, F. Latėnas ir V. Bartulis buvo pavadinti „naujaisiais romantikais“, kurių kūryba balansavo tarp teatro muzikos ir akademinės muzikos. Jie nuolat bandė įgyvendinti netikėčiausias kūrybines idėjas, kurios stebino klausytoją, bet visada žiūrėjau į juos su begaline pagarba ir meile už jų nuoširdų tikrumą, išradingą chuliganiškumą ir emocinį muzikos gilumą. Šiandien, kai jų abiejų nebėra, norisi tiesiog kartu pabūti su jų muzika“.

Bus atliktas ir  F. Latėno „Pasadoblis“, rašytas kaip muzika kino filmui „Miesčioniškas gyvenimas“, kuriame solo partijas grieš visa orkestro altų grupė.  

Klaipėdiečių kolektyvas interpretuos ir du styginių kvartetus – V. Bartulio Styginių kvartetą Nr. 1 „O, brangioji“ ir programos pavadinimą inspiravusį F. Latėno Styginių kvartetą Nr. 2 „Šviesiam atminimui“. Pastarajame kūrinyje skamba ištraukos iš muzikos režisieriaus Rimo Tumino spektakliui „Nusišypsok mums, Viešpatie“.

Reaguojame į LR Vyriausybės sprendimus drausti visus atvirose ir uždarose erdvėse, viešose vietose, organizuoti kultūros ir kitus renginius, todėl nuo lapkričio 7 d. Klaipėdos koncertų salėje koncertai vyks be klausytojų.  Šį koncertą galėsite stebėti tiesiogiai Facebook https://bit.ly/2ItQsh0 arba Youtube https://bit.ly/2KiQiJK platformoje. Sekite naujienas!

Galerija
{Gallery dir="2020/Salve-Musica/sviesiam-atminimui"}
Bilietų grąžinimas
Vykdome sąžiningą ir operatyvų pinigų grąžinimą už įsigytus bilietus į festivalio „Salve musica" programas. Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus Nordea), pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 metų gruodžio 10 dienos.
 
Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę Nordea, prašome kreiptis el. paštu info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766.