ATŠAUKTAS | Dvigubas rečitalis

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Petras Geniušas (fortepijonas)
Daniel Ciobanu (fortepijonas, Rumunija)
Programa: Ludwig van Beethoven, Philip Glass, Samuel Barber, Maurice Ravel

Bilietai 10 Eur, 14 Eur
Aprašymas
„Dvigubame rečitalyje“ susitiks skirtingoms šalims ir meninėms patirtims atstovaujantys prestižinių tarptautinių konkursų laureatai – lietuvių fortepijono guru Petras Geniušas ir kylanti rumunų fortepijono žvaigždė Danielis Ciobanu. P. Geniušas - tai gerbiamas profesorius, kurio pedagoginę patirtį ypač vertina Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai, visame pasaulyje vykstančių meistriškumo kursų  klausytojai ir buvęs jo studentas Škotijos karališkojoje akademijoje, kurio nepriekaištinga technika ir ryškus atlikimo stilius palaipsniui atveria žymiausių koncertinių salių duris.
 
Pasak New York Classical Review atsiliepimo, „pakaktų vien akinamos Ciobanu technikos, kad šį atlikimą būtų galima vadinti jaudinančiu, o kur dar jo galingas garso išgavimas, lyg be pastangų lakstantys pirštai ir sykiu preciziškas delikatumas, sustiprinę ir šiaip nepaprastai jautraus bei išraiškingo muzikavimo įspūdį... “
 
Dalintis savo sukaupta patirtimi ir interesais P. Geniušui yra taip įprasta, kaip ir nerti į kartais rizikingas naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškas. Platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą puikiai įvaldžiusio pianisto scenos partneriais būna tiek pripažinti meistrai, tiek ir talentingiausias jaunimas.
 
„Danielis Ciobanu yra  pats žymiausias iš mano buvusių mokinių, – pasakoja P. Geniušas. – Mes kartu su juo jau grojome jo vadovaujamame festivalyje, vykstančiame jo gimtajame mieste Rumunijoje. Šioje programoje mes norėjome atlikti kažką ypač sunkaus, todėl pasirinkome Maurice’o Ravelio Siuitą Nr. 2 iš muzikos baletui „Dafnis ir Chlojė“, aranžuotą fortepijoniniam duetui. O kitą to paties autoriaus kūrinį – populiarųjį „Valsą“ pasirinkome todėl, kad abu esame groję solinius jo variantus, o dabar atliksime kaip duetas.“
 
Pirmojoje koncerto dalyje išlavintu muzikiniu skoniu, interesų platumu ir jautrumu garsui pasižymintis P. Geniušas skambins Ludwigo van Beethoveno, Philipo Glasso ir Samuelio Barberio kūrinius fortepijonui solo. Gražiausių šio dvigubo koncerto įspūdžių jums tikrai nepristigs!
Pinigų grąžinimas
Pinigai už internetu (išskyrus LUMINOR | Nordea) įsigytus bilietus į kovo 13–27 d. renginius bus grąžinti į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 metų balandžio 15 dienos. Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę LUMINOR | Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766. Platesnė informacija teikiama el. paštu info@bilietai.lt  ir telefonu +370 673 25153.