TRANSLIACIJA INTERNETU | Amžinasis dieviškosios šviesos šaltinis

KONCERTAS BUS TRANSLIUOJAMAS TIESIOGIAI INTERNETU
Dėl nenumatytų aplinkybių pasikeitė atikėjai
Renginio laikas: 17.00 val. 
Renginio vieta: Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčia
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Solistės: Rita Petrauskaitė (sopranas), Jurgita Kazakevičiūtė (vargonai)
Programa: Georg Friedrich Händel, Georg Gabriel, Oskar Lindberg, Claude - Bénigne Balbastre, John Sebastian Bach, Povilas Čiurlionis, Camille Saint-Saëns, Jacob de Haan, Franz Gruber ir kt.

Aprašymas

Amžinasis dieviškosios šviesos šaltinis“ – taip pavadintas vienas iš kūrinių, skambėsiantis šioje Klaipėdos brass kvinteto meninėje programoje. Jo autorius – žymus baroko epochos kompozitorius Georgas Friedrichas Händelis. Koncerte bus atlikta ir daugiau šio kūrėjo opusų, taip pat išgirsime kitų autorių kūrinius, pradedant psalmėmis ir baigiant kalėdinėmis giesmėmis. Sakralioje Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčios erdvėje jas atliks ne tik minėtas varinių pučiamųjų ansamblis, bet ir solistės  Rita Petrauskaitė (sopranas) bei Jurgita Kazakevičiūtė (vargonai).

Pasak Klaipėdos brass kvinteto meno vadovo Sigito Petrulio, „jau kelis metus adventinio susikaupimo laikotarpiu rengiame koncertą Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčioje. Mus įkvepia ne tik jauki jos erdvė, puiki akustika, bet ir tai, kad koplyčia turi gerus vargonus. Mes džiaugiamės turėdami galimybę skambiais soprano, varinių instrumentų ir vargonų garsais pakylėti bendruomenės nuotaiką ir pristatyti jai gražios ir dvasingos muzikos kūrinius“.

Reaguojame į LR Vyriausybės sprendimus drausti visus atvirose ir uždarose erdvėse, viešose vietose, organizuoti kultūros ir kitus renginius, todėl nuo lapkričio 7 d. koncertai vyks be klausytojų. Koncertą galėsite stebėti tiesiogiai Facebook https://bit.ly/37vIX1w arba Youtube https://bit.ly/3qqhzup platformoje.

 

Galerija
{Gallery dir="2020/Salve-Musica/Amzinasis-dieviskosios-sviesos-saltinis"}