INTERNETU | Ritmo žaidimai III

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Edukacinė programa vaikams (5-12 metų) ir jų tėveliams
Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius (aktoriai)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (mušamieji)
Programa: Nebojsa Jovan Zivkovic, Takatsugu Muramatsu, Dobri Paliev, Robert Muczynski, ritminiai žaidimai su kūno perkusija
Aprašymas
Edukacinėje programoje „Ritmo žaidimai III“ susijungs dvi meno rūšys – muzika ir teatras. Pastarajam atstovaus aktoriai Rugilė Latvėnaitė ir Simonas Lunevičius, suteiksiantys programai žaismingumo, patrauklumo ir suprantamumo. Kartu su perkusininke Ingrida Spalinskaite-Kuriene jie supažindins su mušamaisiais instrumentais, atskleis ryškiausias jų savybes.
 
„Ritmo žaidimų“ tema šįkart nagrinės ritmo pokyčius metuose, kai po vasaros ateina ruduo, o po jo – žiema ir taip toliau. Ritmas yra muzikos pagrindas, todėl reikalinga vaikams suteikti žinių, kurios jiems atvertų kelią į tolesnį garsų pasaulį: kokie garsai, ritmai skamba kasdienėje aplinkoje, gamtoje, keičiantis metų laikams. Siekiama, kad vaikai ne tik pažintų mušamuosius instrumentus, bet ir pastebėtų ritmą paprasčiausiuose dalykuose ir gyvenimo situacijose. Tada jie labiau norės patys muzikuoti, aiškiau supras ir pamėgs muziką.
 
Bus rodomas šiuolaikinės muzikos festivalyje „Permainų muzika“ 2020 metų spalio 6 d. vykusio koncerto vaizdo įrašas.
 
Koncertą kviečiame nemokamai stebėti internetu Facebook https://fb.me/e/4aWuKgjoF arba YouTube https://youtu.be/dXlzPJpa2m4 platformoje.