ATŠAUKTAS | Latvijos operos gala koncertas

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Latvijos nacionalinės operos simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Mārtiņš Ozoliņš
Solistai: Jūlija Vasiļjeva, Inga Šļubovska-Kancēviča (sopranai), Ilona Bagele (mecosopranas), Raimonds Bramanis (tenoras), Rihards Mačanovskis (bosas-baritonas)
Programa: Wolfgang Amadeus Mozart, Giuseppe Verdi, Charles Gounod, Camille Saint-Saëns, Jacques Offenbach, Georges Bizet
Bilietai 18 Eur, 24 Eur
Aprašymas
Didingo klasikos skambesio vartus užvers Latvijos operos gala koncertas. Klaipėdoje pirmąkart koncertuos Latvijos nacionalinės operos ir baleto (LNO) simfoninis orkestras ir net penki solistai. LNOB meno vadovo ir vyr. dirigento Mārtinio Ozolinio diriguojamoje programoje dainuos Jūlija Vasiļjeva, Inga Šļubovska-Kancēviča (sopranai), Ilona Bagelė (mecosopranas), Raimondas Bramanis (tenoras), Rihardas Mačanovskis (bosas-baritonas). Tai LNOB pagrindinų vaidmenų atlikėjai, ryškiausi kolektyvo solistai, pelnę pripažinimą šalyje ir užsienyje. Jie dažnai pasirodo tiek operos, tiek koncertinėse scenose.
 
Rygos centre įsikūrusiuose operos ir baleto rūmuose savo karjerą dažnai pradeda pasaulinio garso žvaigždės, kurios vėliau žiba Niujorko Metropolitan Opera ar žymiausiuose Europos operos teatruose. Savo veikla garsėjantis ir užsienio turistus į spektaklius viliojantis LNOB puoselėja tradicines klasikinių ir romantinių operų ir baletų vertybes. Kita vertus, teatras taip pat ieško šiuolaikinių išraiškos formų, stato originalias latvių kompozitorių operas ir baletus, rengia vaikų operos pasirodymus. Kasmet jame sukuriami mažiausiai penki nauji operos ir baleto spektakliai.
 
M. Ozolinis ne tik vadovauja LNOB kuriamam menui, bet yra dažnai kviečiamas diriguoti Latvijos ir užsienio simfoniniams orkestrams. Šiuolaikinė muzika jam taip pat artima sritis – su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru dirigentas parengė programas „Gaidos“ ir „Permainų muzikos“ festivaliams.
 
Koncerte skambės gražiausių Wolfgango Amadeuso Mozarto, Gaetano Donizetti, Giuseppe Verdi,  Charles Gounod, Camille’io Saint-Saënso, Jacques Offenbach Georges Bizet operų fragmentai.
Pinigų grąžinimas
Pinigai už internetu (išskyrus LUMINOR | Nordea) įsigytus bilietus į koncertą bus grąžinti į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 metų balandžio 15 dienos. Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę LUMINOR | Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766. Platesnė informacija teikiama el. paštu info@bilietai.lt  ir telefonu +370 673 25153.