Lietaus nykštukai

„Vasaros koncertų ciklas"

Renginio data: 2022 m. liepos 27 d.
Renginio laikas: 11.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Renginio trukmė: 40 min.
Teatralizuotas koncertas vaikams (5–11 metų) ir visai šeimai
Evelina Šimelionė, Gytis Šimelionis  (idėjos autoriai, muzikos kūrėjai  ir atlikėjai)
Dainų tekstams pasirinkti eilėraščiai iš Violetos Palčinskaitės knygos „Lietaus nykštukai“

 

Bilietai 6 Eur
Aprašymas

Vasaros koncertų cikle vėl apsilankys „Lietaus nykštukai“!

Mieli vaikučiai ir tėveliai, turime jums gerą žinią! Liepai baigiantis Vasaros koncertų cikle vėl apsilankys „Lietaus nykštukai“! Tikėkimės, jie neatkeliaus iš giedro dangaus, bet įsikūnys tik muzikos garsuose ir eilėraščių tekstuose. Taigi, liepos 27 dieną, 11.30 arba 18.00 valandą esate laukiami šalia Klaipėdos koncertų salės esančiame parke, kur su jumis susitiks „Lietaus nykštukai“!

Taip savo teatralizuotą koncertą pavadino dainuojantys aktoriai Evelina Šimelionė ir Gytis Šimelionis. Dažnai su Klaipėdos koncertų sale bendradarbiaujantys kūrybingi menininkai yra tiek programos idėjos autoriai, tiek muzikos kūrėjai ir atlikėjai. Tiesa, koncerto pavadinimą jiems pasufleravo rašytojos Violetos Palčinskaitės eilėraščių knyga vaikams „Lietaus nykštukai“, iš kurios jie pasirinko tekstus savo dainoms.

Pasak Evelinos, „teatralizuotame koncerte „Lietaus nykštukai“ vaikai susipažins su dviem mažais herojais, kurie dideliame miško labirinte neberanda kelio namo. Susidūrę su įvairiais nuotykiais ir sunkumais jie prašys vaikų pagalbos atrasti savo tikrąjį kelią ir daugiau nebeklaidžioti ten, kur akys veda. Didelis žemėlapis nykštukams bus tarsi labirintas, kuriame reikia mokėti susigaudyti ir neišklydus grįžti namo. Tačiau netikėtai sutiktas vilkas arba popierinis kapitonas juos nuplukdys visai kitur, negu jie planavo. V. Palčinskaitės eilės nukels į tikrą pasaką, kur savo teisingo kelio galėsime ieškoti visi kartu su vaikais“.

Evelina ir Gytis Šimelioniai yra laimingi dviejų vaikučių – Balio ir Ūlos – tėveliai. Jie visą laisvą laiką stengiasi skirti šeimai, dažnai keliauja su savo vaikais, daug lankosi jiems skirtuose renginiuose. O kai mama ar tėtis vaidina ar dainuoja scenoje, sūnus ir dukra, rūpestingai prižiūrimi močiutės, jų laukia užkulisiuose. Evelina ir Gytis yra Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai, baigę studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultete. Prieš tai Evelina mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, o Gytis – Klaipėdos Vydūno gimnazijoje. Įgytas išsilavinimas, muzikinė ir teatrinė patirtis jiems suteikia pagrindą reikštis kaip dainų autoriams ir atlikėjams. Duetu jie pradėjo koncertuoti po LRT muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“. Gytis jau ir anksčiau kūrė dainas, tačiau koncertuoti su Evelina jam yra smagi patirtis. Kūrybiškumas, muzikalumas ir nuoširdumas – tai stipriausios šių dainuojančių aktorių savybės, gražiai suderančios su jų talentu, darbštumu ir atsidavimu savo profesijai.

„Lietaus nykštukai“ atkeliavo per karantino laikotarpį, todėl kūryba vyko namų aplinkoje. Kurti kartu mums yra labai smagu, vaikai užmiega, o mes vasaros vakarus leidžiame terasoje su gitara, V. Palčinskaitės tekstais ir žvakėmis...

Du nykštukai, kurie keliauja namo, yra labai mieli ir žmogiški. Tai pasipyksta ir išsiskiria, tai vėl jų keliai susitinka, kol abu supranta, kad kur jie nukeliautų, geriausia ten, kur jie yra dviese. Renginys yra labai jaukus ir šiltas“, – pasakoja Evelina.

Labai kviečiame visus į „Lietaus nykštukų“ koncertus!

Informacija klausytojams
 • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). 
 • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
 • Esant lietingam orui, renginiai vyks Klaipėdos koncertų salės viduje.
 • Vaikai iki 2 m. į koncertą įleidžiami nemokamai.
Nuolaidos
 • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems; 
 • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
 • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą); 
 • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
 • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis.
 • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).

Suteikiame 100 proc. nuolaidą bilietams į visus Klaipėdos koncertų salės repertuaro koncertus Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams:

 • Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos
 • Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos
 • Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos
 • Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos
 • Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto
 • Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos

Norime atkreipti dėmesį, kad yra būtinosios sąlygos įsigyti bilietą:

 • nuolaida bus pritaikyta tik pateikus galiojantį meno mokyklos moksleivio / studento pažymėjimą; pažymėjimą nepamirškite pasiimti ir eidami į koncertą, jį prašysime pateikti bilietų kontrolieriui.
 • meno mokyklų moksleivio bilietui yra taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis;
 • bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.