ATŠAUKTA | Su gimtadieniu, Ludwigai van Beethovenai!

KONCERTAS ATŠAUKTAS
Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas
Solistė Mūza Rubackytė (Lietuva–Prancūzija–Šveicarija)
Programa: Ludwig van Beethoven
Aprašymas
Šiemet daug koncertų skirta Vienos klasiko Ludwigo van Beethoveno 250-mečiui. „Su gimtadieniu, Ludwigai van Beethovenai!“ – taip pavadintas šis koncertas, beje, vykstantis gruodžio 17-ąją, kompozitoriaus gimimo dieną. Jame su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru, diriguojamu maestro Modesto Pitrėno, solo muzikuoja bene daugiausia tarptautinio dėmesio pelniusi Lietuvos pianistė – maestra (???) Mūza Rubackytė.
 
Būdama aktyvi kultūros veikėja, M. Rubackytė atlieka svarbų vaidmenį kuriant Lietuvos įvaizdį. Ji yra svarbių tarptautinių konkursų žiuri narė, dėsto pasaulio universitetuose ir konservatorijose, vadovauja tarptautiniams meistriškumo kursams, yra tarptautinio Vilniaus fortepijono muzikos festivalio įkūrėja ir meno vadovė.
 
Pianistė įgrojo daugiau nei 30 kompaktinių plokštelių, bendradarbiaudama su garsiomis įrašų kompanijomis. Neseniai prancūzų kompanijoje Lyrinx išleistas pianistės albumas De la valse á labîme pelnė 41-ojo tarptautinio Ferenco Liszto įrašų vertinimo Didįjį prizą.
 
Šio vakaro programoje skambės dvi monumentalios L. van Beethoveno muzikinės viršukalnės – tai Penktasis fortepijoninis koncertas, įgijęs paantraštę „Imperatoriškasis“, bei vienas ryškiausių jo orkestrinių opusų – Penktoji simfonija, dažnai vadinama „Likimo“.
Bilietų grąžinimas
Vykdome sąžiningą ir operatyvų pinigų grąžinimą už įsigytus bilietus į festivalio „Salve musica" programas. Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus Nordea), pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 metų gruodžio 3 dienos.
 
Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę Nordea, prašome kreiptis el. paštu info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766.