INTERNETU | Brass kvintetas +1

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Petras Vyšniauskas (saksofonas)
Programa: Georg Friedrich Händel, Ástor Piazzolla, Jan Magne Førde, Abdullah Ibrahim, Fats Waller, Lauther Henderson, Rimantas Giedraitis

Aprašymas
Aktyvus uostamiesčio muzikinio gyvenimo dalyvis Klaipėdos brass kvintetas šiemet skaičiuoja 35-uosius kūrybinės veiklos metus, o meno vadovas Sigitas Petrulis – darbo šiose atsakingose pareigose - penkmetį. Pastarųjų metų laikotarpiu visiškai atsinaujino kolektyvo sudėtis, tad dabar kvintetas dar su didesne jėga ir entuziazmu yra nusiteikęs siekti profesinių aukštumų, plėsti koncertinio repertuaro horizontus.
 
2021 metus klaipėdiečiai pradeda nauju koncertų ciklu „Brass kvintetas +“, kuriame pasirodys kartu su įvairiais instrumentais grojančiais kolegomis. Pirmasis ciklo koncertas pristatys klaipėdiečių programą su Petru Vyšniausku – bene daugiausiai titulų pelniusiu mūsų šalies saksofonininku, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesoriumi. Šio puikaus atlikėjo ir jo ištikimiausio instrumento draugystė tęsiasi jau daugiau nei 50 metų! P. Vyšniauskas ir jo saksofonas užkariavo klausytojų širdis įvairiausiuose pasaulio kampeliuose, tačiau atlikėjui visada malonu sugrįžti į jaunystės miestą Klaipėdą ir muzikuoti su bendraminčiais.
 
Koncerto programa, pasak kvinteto meno vadovo Sigito Petrulio, yra muzikinė kelionė per pasaulį, aplankant Argentiną, Angliją, Norvegiją ir, žinoma, sugrįžtant į Lietuvą, kurios gaivūs šaltiniai maitina kūrybingas asmenybes.
 
Koncertą kviečiame nemokamai stebėti internetu Facebook https://fb.me/e/5UfwsAoJd arba Youtube https://youtu.be/0aDUUQc0j5Q platformoje.