INTERNETU | Ritmo teritorija

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Kūno perkusijos meistriškumo seminaro baigiamasis koncertas
Klaipėdos choras „Aukuras“ 
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Solistas Pavel Giunter (perkusija)
Programa: Steve Reich, Nebojsa Jovan Zivkovic, Eugene Novotney, B. Michael Williams, Valerie Dee Naranjo,  David Mancini, William J. Schinstine, Murray Houllif    
Aprašymas
Virtualiame renginyje Ritmo teritorijaklausytojai galės praplėsti savo suvokimą apie ritmą – vieną svarbiausių muzikos elementų. Klausydamiesi muzikos ritmą jaučiame visu kūnu, dažnai net pradedame judėti pagal jį. Mūsų kūnas net gali tapti perkusiniu instrumentu, jeigu jį nuolat ir tinkamai lavinsime.
 
Muzikavimas kūno perkusija (body percussion) pasaulyje turi šimtametes tradicijas ir modernioje visuomenėje vis labiau populiarėja. Jo subtilybes koncerte demonstruos perkusijos magas Pavelas Giunteris – mušamųjų ansamblio „Giunter Percussion“ įkūrėjas, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro mušamųjų grupės koncertmeisteris.
 
P. Giunteris muzikuos solo ir kartu su Klaipėdos choro „Aukuras“ artistais. Beje, muzikavimas kūno perkusija ne tik atlikėjams, bet ir kiekvienam iš mūsų galėtų tapti puikiais atsipalaidavimo pratimais, kurie pagerintų savijautą ir paįvairintų kasdieninę rutiną.
 
Ritmo praktikų renginį kviečiame nemokamai stebėti internetu Facebook https://fb.me/e/3xqqeORXi arba Youtube https://youtu.be/MIMI5YzfkbE platformoje.