INTERNETU | Žaismingos muzikos orkestras koncertuoja su Mere Popins!

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Koncertas visai šeimai
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Laima Akstinaitė (režisierė, aktorė)
Evelina Šimelionė, Donatas Želvys (aktoriai)
Renata Valčik (scenografija, kostiumai)
Dalyvauja Edmundas Federavičius (perkusija)
Programa: muzikinis spektaklis Pamelos Travers teksto ir Maksimo Dunajevskio muzikos motyvais (Loretos Narvilaitės ir Mindaugo Bačkaus aranžuotės, Dainiaus Sobeckio ir Evelinos Šimelionės lietuviškas tekstas)

 

Aprašymas
Turime jums gerą žinią, kad virtualiuose ekranuose išvysite prieš keletą metų Klaipėdos koncertų salėje didelio susidomėjimo sulaukusį projektą „Žaismingos muzikos orkestras koncertuoja su Mere Popins!“ Šis muzikinis spektaklis visai šeimai sukurtas P. Travers tekstų ir M. Dunajevskio muzikos, skambančios kino filme „Iki pasimatymo, Mere Popins“, motyvais. 
 
Renginys skiriamas vaikams ir visai šeimai, nes dabartinės kartos mamos bei tėčiai užaugo lydimi filmo herojų dainų. Turbūt ne viena iš mamų vaikystėje norėjo būti tokia elegantiška kaip Merė Popins. Turbūt dauguma svajojo apie tokią kaip jos suknelę, skėtį ar rankinę...
 
Klaipėdos jaunimo teatro aktorių Evelinos Šimelionės ir Donato Želvio, projekto  režisierės ir aktorės Laimos Akstinaitės bei Klaipėdos kamerinio orkestro atliekamas spektaklis išsilies džiugiomis ir spalvingomis emocijomis. Suaugusiuosius jis trumpam sugrąžins į vaikystę, primins dainas ir svajones. Merė Popins scenoje linksmai auklės vaikus ir kurs stebuklus. Žavėsimės šios ledi Tobulybės išvaizda ir išmintimi, jausimės prisipildę nuoširdaus gerumo.
 
Koncertą kviečiame nemokamai stebėti internetu Facebook https://fb.me/e/deqRndNu8 arba Youtube https://youtu.be/nid_wg99q1w platformoje.