TIESIOGIAI INTERNETU | Teskamba Lietuva!

Renginio laikas: 17.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos karilionas (Liepų g. 16, Klaipėda)
Lietuvos valstybės atkūrimo dienai
Stanislovas Žilevičius (karilionas)
Programa: Juozas Naujalis, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Stasys Šimkus,  Balys Dvarionas,  Stanislovas Žilevičius

Aprašymas
Vasario 16-oji kiekvienam Lietuvos respublikos piliečiui yra labai svarbi data. Būtent šią dieną 1918 metais buvo pasirašytas Lietuvos valstybės atkūrimo aktas. Net ir gūdžiais sovietinės okupacijos metais tauta ją prisimindavo, nežiūrint į tai, kiek drastiškai Lietuvos valstybingumo temą buvo stengtasi išplėšti iš jos sąmonės.
 
Ši diena, jos idėja išugdė drąsius ir pilietiškus žmones. Lietuva atkūrė savo valstybę, nes ją savo namais vadinantys žmonės išliko mylintys ir stiprūs kartu.
 
Ši diena yra ir visada bus mūsų širdyse. Šiemet Lietuvos valstybės atkūrimo dieną sveikins unikalus instrumentas – Klaipėdos karilionas. Klausantis lietuviškos varpų muzikos tegul jus lydi įkvėpimas ir pasididžiavimo savo šalimi bei kilniais jos žmonėmis jausmas!
 
Dėl pandemijos suvaržymų, Laikrodžių muziejaus kiemelis nebus atvertas. Šventinio koncerto kviečiame klausyti Klaipėdos senamiestyje, Jono kalnelio, Liepų, Danės gatvių prieigose arba tiesiogiai Klaipėdos koncertų salės Facebook ar Youtube https://youtu.be/_h72rJnhB6Y paskyroje.