Vario tiltai III

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Solistas Jonas Šilinskas (trimitas, Lietuva–Suomija)
Programa: Georg Friedrich Händel, Jean-Baptiste Arban, Ástor Piazzolla, Enrique Crespo, Jukka Viitasaari, Leonard Bernstein

 
Bilietai 10 Eur
Aprašymas

Pasaulinė pandemija pakoregavo Klaipėdos brass kvinteto rengiamą programą „Vario tiltai III“. Dėl pandemijos apribojimų Švedijos sostinėje gyvenantis trimitininkas Tomas Poulsonas negali atvykti į Lietuvą. Jo pasirodymas perkeliamas į spalio mėnesį.  O dabar nutiesime tiltą į Suomiją ir susitiksime su šioje šalyje gyvenančiu ir dirbančiu trimitininku Jonu Šilinsku.

Jonas Šilinskas yra lietuvių kilmės trimitininkas ir pedagogas. 2009 m. persikėlęs į Suomiją mokytis pas Aki Valimaki, jis dirbo daugelyje simfoninių orkestrų, įskaitant Tamperės filharmoniją, Geteborgo simfoninį orkestrą, Turku filharmoniją ir Kuopio simfoninį orkestrą. J. Šilinskas taip pat koncertavo tarptautiniu mastu Korėjoje, Japonijoje, Švedijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Lenkijoje, Italijoje, Rusijoje ir Baltijos šalyse.

Dabar J. Šilinskas užima solo trimito pareigas Suomijos radijo simfoniniame orkestre ir dėsto Tamperės muzikos akademijoje. Jonas ne tik mokė suomių studentus, bet ir vedė meistriškumo kursus kitose šalyse, tokiose kaip Italija ir Pietų Korėja.

Be orkestrinės muzikos grojimo ir solo pasirodymų įvairiuose Suomijos orkestruose, Jonas mėgsta groti džiazo, funk, soul ir kitokią muziką.

Galerija
{Gallery dir="2020/Vasaros-koncertu-ciklas/Vario-tiltai-III"}
Informacija klausytojams
Informuojame, kad renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas, o medžiaga publikuojama media priemonėse. 
 
Į koncertus draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). Asmenys, turintys išvardintus simptomus, į renginį nebus įleidžiami ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.
 
Renginiuose būtina dėvėti apsaugos priemones – veido kaukes ar respiratorius (išskyrus vaikus iki 6 metų).
 
Temperatūra bus tikrinama bilietų kontrolierių.
 
Esant lietingam orui, Vasaros koncertų ciklo renginiai vyks Klaipėdos koncertų salėje. 
 
Ikimokyklinio amžiaus vaikai į koncertus įleidžiami nemokamai, išskyrus į edukacinę programą „Muzikos namučiai“.  Į „Muzikos namučius“ nemokamai įleidžiami vaikai iki 2 metų. 
 
Vasaros koncertų ciklo bilietai yra su nežymėtomis vietomis sėdėti. Atvykus į koncertą, maloniai Jus palydėsime iki Jūsų vietos. Tarp klausytojų bus išlaikyti visi būtini saugumo reikalavimai.