Vasaros mozaika

Renginio laikas: 20.00 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Solistai: Vytautė Pupšytė (vokalas, ukulelė), Augustė Kontautaitė (vokalas), Virginijus Pupšys (tenoras), Karolis Žioltikovas (gitara)
Dalyvauja Klaipėdos kamerinio orkestro styginių kvintetas:
Rimantė Agintaitė (I smuikas), Angelė Čiuberkienė (II smuikas), Auksė Kaziukaitienė (altas), Jurgis Karbauskas (violončelė), Romas Grigaitis (kontrabosas)
Programa: Jerry Herman, Frank Wildhorn, Luis Laguna, Richard Rogers, John Lennon, Bill Withers, William J. Shinstine,  Donatas Zakaras, Virginijus Pupšys,Vytautė Pupšytė
Bilietai 10 Eur
Aprašymas
Vasaros viduryje suskambės Klaipėdos choro „Aukuras“ programa „Vasaros mozaika“. Choro meno vadovas Alfonsas Vildžiūnas  pasakoja: „idėja  atskleisti „Aukuro“ choristų individualius gabumus choro koncertinėje programoje jau senokai mane traukė. Nes tai talentingi muzikai, kuriems dainavimas chore tėra tik viena iš jų daugialypės veiklos pusių. Šių metų vasaros koncerte kaip dainų autorių ir solistą pristatome Virginijų Pupšį, o Karolį Žioltikovą – kaip talentingą gitaristą ir aranžuočių autorių. Labai malonu, kad koncerte dalyvaus ir jaunosios kartos atstovė – iš Klaipėdos kilusi džiazo dainininkė Vytautė Pupšytė.“.
 
E. Balsio menų gimnazijoje Vytautė mokėsi chorinio dirigavimo, tačiau išgirsti Ellos Fitzgerald įrašai pasuko jos kelią džiazo muzikos kryptimi. Vis dėlto tradicinis džiazo repertuaras, nors ir meistriškai perteikiamas, netapo pagrindine Vytautės veikla.  Šiuo metu ji inicijuoja originalius projektus ir yra laikoma viena įdomiausių Lietuvos vokalisčių ir dainų kūrėjų. Kelias savo dainas ji atliks ir „Vasaros mozaikos“ programoje.
 
Esant lietingam orui renginiai vyks Klaipėdos koncertų salėje.
Galerija
{Gallery dir="2021/Vasaros-koncertu-ciklas/Vasaros-mozaika"}