Aš myliu!

Renginio data: 2022 m. gegužės 6 d.
Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Renginio trukmė: 1 val.
Karolina Glinskaitė (sopranas, Lietuva–Belgija), Birutė Asevičiūtė (fortepijonas), Minadora Šernaitė (smuikas)
Programa: Gabriel Fauré, Claude Debussy,Vincenzo Bellini, Ferenc Liszt, Camille Saint-Saëns, Antonín Dvořák

Bilietai 10 Eur
Aprašymas

Meilė įkvepia gyvenimui ir muzikai 

Kai pavasarį skamba melodinga itališka ir prancūziška muzika, dar labiau norisi mylėti! Atsiverti šiam tauriam jausmui kviečia sopranas Karolina Glinskaitė, pianistė Birutė Asevičiūtė ir smuikininkė Minadora Šernaitė. Jų programoje išvysime ir išgirsime skirtingas meilės spalvas – nuo melancholiškos iki audringos. Koncertas „Aš myliu!“ gegužės 6 dieną, penktadienį, 18.30 valandą vyks jautriems ir intymiems susitikimams su muzika pritaikytoje Klaipėdos koncertų salės I aukšto fojė. 

„Meilė – gyvenimo variklis, muzika – jausmų kurstytoja, aistra – noras gyventi ir kurti“, – sako dainininkė Karolina Glinskaitė. Baigusi vokalo specialybę Klaipėdos S. Šimkaus konsevatorijoje ji studijavo Lietuvos muzikos teatro akademijoje Vilniuje. Būdama stažuotoja Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre ji sukūrė įsimintinus vaidmenis Giuseppe Verdi operose „Traviata“, „Ernanis“ ir Ludwigo van Beethoveno operoje „Fidelijus“. Daugkartinė konkursų laureatė K. Glinskaitė koncertuoja Lietuvoje, Belgijoje, Nyderlanduose, dalyvauja „Vilnius City Opera“ spektakliuose, tarptautiniuose muzikos festivaliuose. 

Pristatydama koncerto sumanymą solistė sako: „Manyje gyva meilės idėja. Ji auga ir transformuojasi kartu su patirtimi. Aš, kaip menininkė, gyvenu jausmų chaose. Mano susižavėjimo objektu gali tapti ne tik realūs žmonės, jų talentai, scenos herojai, vaidmenys, kuriuos įkūniju dainuodama, bet ir pats gyvenimas.“ K. Glinskaitę puikiai supranta jos scenos partnerės – pianistė Birutė Asevičiūtė ir smuikininkė Minadora Šernaitė. 

B. Asevičiūtė – tarptautinių konkursų laureatė, pedagogė, koncertmeisterė, nuolatinė Lietuvos ir užsienio festivalių dalyvė. Ji yra koncertavusi su didele dalimi Lietuvos operos žvaigždžių, tarp jų – Virgilijus Noreika, Merūnas Vitulskis, Liudas Mikalauskas, Jovita Vaškevičiūtė, Ona Kolobovaitė ir kiti.

M. Šernaitė smuiko iš rankų nepaleidžia nuo penkerių metų. Po mokslų Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje ji profesines žinias gilino Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Smuikininkė yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė, koncertavo žymiose Europos salėse, grojo tarptautinių jaunimo orkestrų sudėtyse.

Vokalinės kamerinės muzikos programoje „Aš myliu!“ skambės subtilios prancūzų autorių melodijos, sentimentalios itališkos dainos, paįvairinamos kitų autorių skirtingo charakterio kūriniais smuikui ir fortepijonui. Gabrielis Fauré, Claude‘as Debussy, Camille‘is Saint-Saënsas, Vincenzo Bellini, taip pat  Ferencas Lisztas ir Antonínas Dvořákas – nuostabaus grožio muzikos vakarą garantuojančios garsių kompozitorių pavardės. Visa tai papildys ištraukos iš didžiosios odės meilei „Giesmių giesmė“.  

Atlikėjos teigia, kad visai nesvarbu, kam tas meilės jausmas skirtas – žmogui, tėvynei, gamtai ar gyvenimui... Menininkės kuria savitą himną jausmui, kuris pažadina kūrybiškas galias, polėkį, fantaziją. Meilė yra tokia, kokią mes išgyvename. Ji gali būti audringa, beribė, gal net nežinanti saiko arba tyli, sėjanti ramybę ir susitelkimą. Kaip ir muzika, kurią išgirsite koncerte „Aš myliu!“. 

Informacija klausytojams

Klaipėdos koncertų salės renginiuose rekomenduojame dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus identifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.

Nuolaidos
 • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems; 
 • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
 • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą); 
 • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
 • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis.
 • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
 • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Suteikiame 100 proc. nuolaidą bilietams į visus Klaipėdos koncertų salės repertuaro koncertus Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams:

 • Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos
 • Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos
 • Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos
 • Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos
 • Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto
 • Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos

Norime atkreipti dėmesį, kad yra būtinosios sąlygos įsigyti bilietą:

 • nuolaida bus pritaikyta tik pateikus galiojantį meno mokyklos moksleivio / studento pažymėjimą; Pažymėjimą nepamirškite pasiimti ir eidami į koncertą, jį prašysime pateikti bilietų kontrolieriui.
 • meno mokyklų moksleivio bilietui yra taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis;
 • bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.