Mintis kaip rūkas šviesiai krinta

Renginio data: 2022 m. gegužės 25 d.
Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Renginio trukmė: 1 val. 15 min.
Ansamblis: „Regnum Musicale“:
Vita Marija Daunytė (fleita), Kotryna Ugnė Daunytė (smuikas), Joana Daunytė (arfa),
Elena Daunytė (violončelė)
Programa: Tarquinio Merula, Ferenc Farkas, Felix Medelssohn, Jacques Ibert, Ástor Piazzolla, Claude Bolling, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Vidmantas Bartulis, Faustas Latėnas, Loreta Narvilaitė, Kristina Vasiliauskaitė, Giedrė Pauliukevičiūtė

Bilietai 14 Eur
Aprašymas

Į Klaipėdos koncertų salę atvyksta unikalus keturių seserų ansamblis

Beribė, kupina šviesios minties bei gydančios, pakylėjančios, užburiančios, kerinčios muzikos puokštė išsiskleis keturių seserų Joanos, Elenos, Kotrynos Ugnės ir Vitos Marijos Daunyčių muzikos puotoje. Scenoje kartu jos yra ansamblis „Regnum musicale“ („Muzikos karalystė“). Gegužės 25 dieną, trečiadienį, 18.30 val. Klaipėdos koncertų salės I aukšto fojė įvyks jo koncertas poetišku pavadinimu „Mintis kaip rūkas šviesiai krinta“.

Daugelio tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatės ir net Grand Prix laimėtojos seserys Daunytės kartu koncertuoja jau 22 metus. Šeimoje (mama – smuikininkė Raimonda Daunienė, tėtis – a. a.  poetas Vaidotas Daunys) jos užaugo apsuptos muzikos ir pasirinko sau mieliausią instrumentą. Tai fleitininkė Vita Marija, smuikininkė Kotryna Ugnė, arfininkė Joana ir violončelininkė Elena. Mokslus visos pradėjo Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, vėliau dalis studijavo Ženevos aukštojoje muzikos mokykloje, Amsterdamo konservatorijoje ar Šiaurės karališkajame muzikos koledže Didžiojoje Britanijoje.

2013 m. „Regnum musicale“ buvo pakviestas surengti koncertų ciklą Jungtinėse Amerikos Valstijose, dalyvavo klasikinės muzikos festivalyje „Festival Classique de la Madeleine“ Ženevoje (Šveicarija). 2014 m. tarptautiniame konkurse „Concurso Ibérico“ Madride laimėjo pirmąją premiją.

Seserų ansamblis iš kitų kolektyvų išskiria tuo, kad jo sudėtyje yra dangiškasis instrumentas – arfa. „Regnum musicale“ rengia ir edukacines programas, siekdamas puoselėti meilę muzikai.

Savo nuoširdžiu muzikavimu ansamblis sužavėjo publiką Jungtinėse Amerikos Valstijose, Šveicarijoje, Honkonge, Ispanijoje ir, žinoma, įvairiose Lietuvos scenose, tarp jų ir Klaipėdos koncertų salėje, kurioje ir vėl nuskambės spalvinga kamerinės muzikos programa.

Koncerte „Mintis kaip rūkas šviesiai krinta“ klasikinės užsienio autorių kūrybos perlai persipins su lietuvių kompozitorių opusais, sukurdami nenutrūkstamą muzikinės minties pynę. Ji sklis lengvai viršum kiekvieno mūsų, pasiruošusio leisti sau pasivaikščioti ryto rasoje, rūko paslaptyje, saulės šviesoje – kad muzikinė mintis kaip rūkas šviesiai į kiekvieno širdį kristų ir į gėrio perlą virstų. Ypatingą atmosferą kurs kūriniai, kuriuos parašė kompozitoriai Tarquinio Merula, Ferencas Farkas, Felixas Medelssohnas, Jacques Ibertas, Ástoras Piazzolla, Claude‘as Bollingas, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Vidmantas Bartulis, Faustas Latėnas, Loreta Narvilaitė, Kristina Vasiliauskaitė ir Giedrė Pauliukevičiūtė.

Kviečiame į šeimyninės muzikos šventę su unikaliu ansambliu „Regnum musicale“!

Informacija klausytojams

Klaipėdos koncertų salės renginiuose rekomenduojame dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus identifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.

Nuolaidos
 • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems; 
 • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
 • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą); 
 • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
 • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis.
 • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
 • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Suteikiame 100 proc. nuolaidą bilietams į visus Klaipėdos koncertų salės repertuaro koncertus Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams:

 • Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos
 • Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos
 • Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos
 • Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos
 • Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto
 • Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos

Norime atkreipti dėmesį, kad yra būtinosios sąlygos įsigyti bilietą:

 • nuolaida bus pritaikyta tik pateikus galiojantį meno mokyklos moksleivio / studento pažymėjimą; Pažymėjimą nepamirškite pasiimti ir eidami į koncertą, jį prašysime pateikti bilietų kontrolieriui.
 • meno mokyklų moksleivio bilietui yra taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis;
 • bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.