Žaismingos muzikos garsų orkestras

Renginio data: 2022 m. gegužės 10 d.
Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Renginio trukmė: 1 val.
Koncertas šeimai
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Evelina Šimelionė (režisierė ir aktorė)
Gytis Šimelionis (aktorius)
Laima Akstinaitė (kostiumų ir scenografijos dailininkė)
Dalyvauja: Barbora Cirtautaitė, Adelė Vozgirdaitė, Teodoras Žilvinas Žilinskas, Meda Bertulytė, Martynas Jackus, Mintarė Rindzevičiūtė (Klaipėdos Vydūno gimnazijos vokalinis ansamblis) ir Solveiga Mikniūtė (vadovė Ingrida Bertulienė)
Programa: muzikinis spektaklis Richardo Rodgerso miuziklo „Muzikos garsai“ motyvais

Bilietai 8 Eur
Aprašymas

Žaismingi „Muzikos garsai“ visai šeimai

Klaipėdos koncertų salė tęsia populiariausią žaismingų renginių visai šeimai ciklą, mažus ir didelius klausytojus kviesdama į Richardo Rodgerso miuziklo „Muzikos garsai“ („The Sound of Music“) įkvėptus teatralizuotus koncertus. Atsinaujinusio „Žaismingos muzikos garsų orkestro“ pasirodymai vyks gegužės 10 dieną, antradienį, 12.00 ir 18.30 valandomis Klaipėdos koncertų salėje.

Realiais faktais pagrįsta miuziklo istorija jaudina ištisas kartas ir turbūt niekas neabejoja, kad klasika tapusio kūrinio melodijos išliks atmintyje dar labai ilgai. Scenoje matysite visus mylimiausius personažus: Mariją, Kapitoną ir septynetą jo vaikų. Juos kurs profesionalūs jaunosios kartos aktoriai Evelina Šimelionė, Gytis Šimelionis ir dainuojantys vaikai, kurių dauguma mokosi Klaipėdos Vydūno gimnazijoje. Tai Barbora Cirtautaitė, Adelė Vozgirdaitė, Teodoras Žilvinas Žilinskas, Meda Bertulytė, Martynas Jackus ir Mintarė Rindzevičiūtė. Pačios mažiausios mergaitės vaidmenį atliks Solveiga Mikniūtė, kuriai, kaip ir jos herojei, dar tik penkeri. Dainuojančiai ir vaidinančiai komandai akompanuos Klaipėdos kamerinis orkestras (meno vadovas Mindaugas Bačkus).

Teatralizuoto koncerto aktorė ir režisierė Evelina Šimelionė pasakojo, kad užaugo su filmo „Muzikos garsai“ dainomis, keletą kartų lankėsi ir filmavimo aikštele tapusiose Zalcburgo vietose. Ko gero ne visi miuziklo gerbėjai žino, jog didelė dalis šios istorijos detalių – visiškai realūs faktai. Iš tikrųjų buvo tokia Marija, planuojanti tapti vienuole, bet įsimylėjusi Kapitoną su septyniais vaikais, kurie kartu muzikuodavo! Nepaprasta istorija įkvėpė daug kūrėjų visame pasaulyje, taip pat ir šio edukacinio projekto komandą. „Pasakosim apie svarbiausius dalykus – šeimą, meilę, paklusnumą tėvams ir, žinoma, muziką“, – sako E. Šimelionė.

Pasakiškai gražiai miuziklo muzikai lietuvišką tekstą parašė projekto siela E. Šimelionė. Tokios dainos, kaip „My Favorite Things“, „Something Good“, „I have Confidence“ gavo naujus lietuviškus pavadinimus – „Dalykai mieli“, „Geri darbai“, „Pasitikiu savimi“. Teatralizuoto koncerto kostiumais ir scenografija rūpinosi Laima Akstinaitė. „Visa spektaklio kūrybinė komanda labai gera, kiekvienas labai nuoširdžiai dirbam ir tikiuosi, kad mūsų pastangas įvertins ir žiūrovai“, – sako projekto režisierė.

„Žaismingos muzikos garsų orkestras“ – tai ypatinga programa, skirta visai šeimai ir įtraukianti įvairaus amžiaus dalyvius. Ateikite ir įsitikinkite, kad „Muzikos garsų“ istorija ir dainos gali jaudinti ir šiandienos jaunąją kartą!

Informacija klausytojams

Klaipėdos koncertų salės renginiuose rekomenduojame dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus identifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.

Nuolaidos
 • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems; 
 • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
 • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą); 
 • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
 • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis.
 • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
 • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Suteikiame 100 proc. nuolaidą bilietams į visus Klaipėdos koncertų salės repertuaro koncertus Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams:

 • Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos
 • Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos
 • Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos
 • Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos
 • Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto
 • Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos

Norime atkreipti dėmesį, kad yra būtinosios sąlygos įsigyti bilietą:

 • nuolaida bus pritaikyta tik pateikus galiojantį meno mokyklos moksleivio / studento pažymėjimą; Pažymėjimą nepamirškite pasiimti ir eidami į koncertą, jį prašysime pateikti bilietų kontrolieriui.
 • meno mokyklų moksleivio bilietui yra taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis;
 • bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.