„Žaismingos muzikos orkestras XVII“

„Žaismingos muzikos orkestras XVII“
 
2015 m. lapkričio 12 d. „Žaismingos muzikos orkestras XVII“ sugrąžino gražią gabiausių vaikų muzikavimo su Klaipėdos kameriniu orkestru tradiciją. Šį kartą su orkestru Klaipėdos koncertų salės scenoje pasirodė patys talentingiausi šalies jaunieji muzikos ir klasikinio baleto atlikėjai, kuriuos globoja pasaulinio garso violončelininko ir dirigento Maestro Mstislavo Rostropovičius įkurtas fondas „Pagalba Lietuvos vaikams“.
 
Šis unikalus, išskirtinių gabumų vaikų ugdymą skatinantis, fondas gyvuoja jau dvylika metų, per kuriuos rėmė apie šimtą muzikai, sportui ir mokslui gabius vaikus. Šių vaikų tarpe ne vienas talentingas, šiandien jau Lietuvą garsinantis muzikas.
 
Koncerte solo su orkestru pasirodė daug koncertuojantys ir jau ne vieną pergalę nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose laimėję jaunieji Lietuvos talentai: Tauragės muzikos mokyklos ir Vilniaus Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokinės smuikininkės Agnė Gečaitė ir Ugnė Liepa Žuklytė, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje besimokantys pūtikai – obojininkas Pijus Paškevičius, klarnetininkai Rapolas Bartulis ir Stasys Makštutis, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos auklėtinė akordeonininkė Eglė Bartkevičiūtė, klaipėdiečiai pianistai Juozo Karoso muzikos mokyklos mokiniai Kristupas Klimkaitis ir Jokūbas Žvaliauskas bei M. K. Čiurlionio menų mokykloje besimokanti jaunoji balerina Rūta Karvelytė.
 
„Žaismingos muzikos orkestro XVII“ programoje skambėjo kompozitorių Domenico Cimarosa‘os, Felixo Mendelssohno, Henri‘o Eccleso, Isaako Berkovičiaus, Nikolajaus Silvanskio, Pablo de Sarasate‘s ir Romo Morkūno kūriniai.
 
Nuotraukų galerija: