klasika-sutinka-tango-01-17_1575970602-111f5b7cbdeff783b7266cf30882276f.png Sausio 17 1 val. 40 min. 14.00 €

Klasika sutinka tango

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Solistai: Analia Selis (vokalas, Argentina–Rumunija), Omar Massa (bandonija, Argentina–Vokietija), Mariano Castro (fortepijonas, aranžuotė, Argentina– Rumunija).
Programa: Ástor Piazzolla, Chuan Carlos Cobian, Hector Stamponi, Sebastián Piana, Francisco Canaro, Enrique Santos Discépolo, Carlos Gardel, Angel Villoldo.
brass_1_foto-v-petrikas_1578648660-7c53a262faf3701623c8217b954f17c5.jpg GASTROLĖS Sausio 22 1,50 Eur

Pučiamieji istorijos tėkmėje

Renginio laikas: 17.30 val. 
Renginio vieta: Skuodo meno mokykla (Turgaus g. 4)
Edukacinė programa
Klaipėdos brass kvintetas
Sigitas Petrulis
(meno vadovas, trimitas)
Petras Švatelis (trimitas)
Mindaugas Paškauskas (valtorna)
Arvydas Stakvilevičius (trombonas)
Vidmantas Liasis (tūba)
Programa: J. B. Moreau, G. Gabrieli, W. A. Mozart, E. Morricone, L. Henderson ir kt. 

trimito-zvaigzde-ir-niko-01-23_1575620766-d08f520071f17e145f35dcc499b49d07.png Sausio 23 1 val. 40 min. 14.00 €

Trimito žvaigždė ir NIKO

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Naujų idėjų kamerinis orkestras (NIKO)
Meno vadovas ir dirigentas Gediminas Gelgotas
Solistas Ole Edvard Antonsen (trimitas, Norvegija)
Programa: Alessandro Corelli, Giuseppe Tartini, Ole Edvard Antonsen, Gediminas Gelgotas.
zvaigzdziu-karu-siuita-01-24_1575964063-2e8dc31836d98d9d7cda49f5d54710eb.png Sausio 24 1 val. 8.00 €

Žvaigždžių karų siuita

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Teatralizuotas koncertas visai šeimai
Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas
Dirigentas Karolis Variakojis
Koncerto vedėjas – muzikologas Viktoras Gerulaitis
Programa: John Williams. „Žvaigždžių karų siuita“.
delione_orkestrui_web_1578386855-69e7cfaf6be447c25934d21cfe0b86c5.jpg Vasario 1 1 val. 10.00 €

Dėlionė orkestrui VI: muzikos išprovokuoti ir nublokšti (kartojama)

Papildomas koncertas
Renginio laikas: 16.30 val. 
Renginio vieta: įvairios Klaipėdos koncertų salės erdvės
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Programa: įvairių stilių muzikiniai instaliaciniai performansai.
delione_orkestrui_web_1573222613-c8fbaf76df23b3de27d37b28a8feb613.jpg IŠPARDUOTA Vasario 1 1 val. 10.00 €

Dėlionė orkestrui VI: muzikos išprovokuoti ir nublokšti (kartojama)

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: įvairios Klaipėdos koncertų salės erdvės
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Programa: įvairių stilių muzikiniai instaliaciniai performansai.

 
zmo-seka-pasaka_foto-v-petrikas_1578316994-8c5c51e734d3592b38f5f42e5cd16aeb.JPG GASTROLĖS Vasario 3 45–50 min. 3 Eur

Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką

Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Šilutės Vydūno gimnazija (Atgimimo al. 3)
Koncertas visai šeimai (5-12 metų vaikams ir jų tėveliams)
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Gintarė Radvilavičiūtė (režisierė ir dailininkė)
Programa: muzikinis šešėlių teatro spektaklis pagal lietuvių liaudies pasaką „Katinėlis ir gaidelis“ ir Teisučio Makačino kūrinius.
mozartas-ir-dziazas-02-05_1575630525-11b206c8186de94da533aebd3c0285db.png Vasario 5 1 val. 40 min. 14.00 €

Mozartas ir džiazas

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Liepojos simfoninis orkestras (Latvija)
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
Dirigentas Guntis Kuzma (Latvija)
Solistai (Latvija): Gints Pabērzs (saksofonas), Edvīns Ozols (bosinė gitara), Artis Orubs (mušamieji).
Programa: Wolfgang Amadeus Mozart, Edvard Grieg, Eddie Sauter.
riktere_ibelhauptas-2_1576135009-c70408398109732b7b315f654053737f.jpg Vasario 7 1 val. 40 min. 10.00 €

Šokiai dviem fortepijonams

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Dueto kūrybinės veiklos 30-mečiui
Rūta Rikterė ir Zbignevas Ibelhauptas (fortepijoninis duetas)
Dalyvauja Rimvydas Savickas (klarnetas)
Programa: Edvard Grieg, Manuel Infante, Bronius Kutavičius, Carlos Guastavino, Michael Nyman.
karlsono-mokyklele-02-13_1575635474-735706ae6e5894959678fe63f4cae699.png Vasario 13 45 min. 6.00 €

Karlsono mokyklėlė

Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Edukacinė programa 511 metų vaikams
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba).
Aktorius Aurelijus Liškauskas
Režisierius ir aktorius Nerijus Gedminas
Programa: Genadij Gladkov, Piotr Čaikovskij, Jacques Offenbach, Tauras Adomavičius ir kt.
karlsono-mokyklele-02-13_1575636963-84ab78e42be85ce507908f2b662b98f8.png Vasario 13 45 min. 6.00 €

Karlsono mokyklėlė

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Edukacinė programa 511 metų vaikams
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Aktorius Aurelijus Liškauskas
Režisierius ir aktorius Nerijus Gedminas
Programa: Genadij Gladkov, Piotr Čaikovskij, Jacques Offenbach, Tauras Adomavičius ir kt.
ant-kranto-02-15_1576585006-528afc32c3b9a9259a9a415e4643671a.png Vasario 15 1 val. 10.00 €

Ant kranto

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti skirtas koncertas
Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Dalyvauja: Sandra Mamina (smuikas), Kornelija Kupšytė (violončelė), Saulius Šiaučiulis (fortepijonas), Laimonas Urbikas (saksofonas).
Koncerto vedėja – muzikologė Danutė Petrauskaitė
Programa: Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Jeronimas Kačinskas, Konstancija Brundzaitė, Vytautas Klova, Algirdas Martinaitis, Jonas Tamulionis, Nijolė Sinkevičiūtė, Vaclovas Augustinas, Zita Bružaitė, Remigijus Šileika.    
smuiko-maestro-ir-orkestras-02-21_1575639052-5cb1b8e61cf7e02288e0316ca64d0df9.png Vasario 21 1 val. 40 min. 10.00–14.00 €

Smuiko maestro ir orkestras

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Dirigentas ir solistas Domenico Nordio (smuikas, Italija)
Programa: Carl Nielsen, Felix Mendelssohn, Giuseppe Verdi, Mieczysław Weinberg.
perkusijos-ir-vario-dialogai-02-26_1575639874-a34ff44ff185fad87dfe9955e015bc6d.png Vasario 26 1 val. 10.00 €

Perkusijos ir vario dialogai

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba).
Solistai: Sigitas Gailius, Andrius Rekašius (mušamieji).
Programa: Johann Sebastian Bach, Jan Magre Forde, James Morrison, Emmanuel Sejourne, Ástor Piazzolla, Eric Sammut, Sigitas Petrulis.                                        
kaulo-senis-ant-gelezinio-kalno-02-28_1575640839-eec068ad3a6a1f20a43b9197896b231b.png Vasario 28 1 val. 8.00 €

Kaulo senis ant geležinio kalno

Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Opera vaikams ir visai šeimai
Kompozitorius Bronius Kutavičius
Teksto autorius Sigitas Geda
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus  
Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas Alfonsas Vildžiūnas
Dirigentas Egidijus Kaveckas
Solistai ir aktoriai: Rasa Ulteravičiūtė, Evelina Šimelionė, Gytis Šimelionis.
Dalyvauja Klaipėdos Vydūno gimnazijos mokinių vokalinis ansamblis
(vadovė Ingrida Bertulienė)
Režisierė Birutė Mar
Dailininkė-scenografė Indrė Pačėsaitė
Vaizdo projekcijų dailininkas Karolis Bratkauskas
kaulo-senis-ant-gelezinio-kalno-02-28_1575641070-d7d6434fadb84847fb131212960ae464.png Vasario 28 1 val. 8.00 €

Kaulo senis ant geležinio kalno

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Opera vaikams ir visai šeimai
Kompozitorius Bronius Kutavičius
Teksto autorius Sigitas Geda
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus  
Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas Alfonsas Vildžiūnas
Dirigentas Egidijus Kaveckas
Solistai ir aktoriai: Rasa UlteravičiūtėEvelina ŠimelionėGytis Šimelionis.
Dalyvauja Klaipėdos Vydūno gimnazijos mokinių vokalinis ansamblis
(vadovė Ingrida Bertulienė)
Režisierė Birutė Mar
Dailininkė-scenografė Indrė Pačėsaitė
Vaizdo projekcijų dailininkas Karolis Bratkauskas
repertuaro-sablonaslt-d38f73db41e0530772b5054a81f5f884_1576159597-dd185a722062714ea919b30c71ba0044.png GASTROLĖS Kovo 1 6–10 Eur

Kaulo senis ant geležinio kalno

Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Filharmonijos Didžioji salė (Aušros Vartų g. 5, Vilnius)
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Klaipėdos choras „Aukuras"
Meno vadovas Alfonsas Vildžiūnas
Solistai ir aktoriai: 
Rasa Ulteravičiūtė, Evelina Šimelionė, Gytis Šimelionis.
Dalyvauja Klaipėdos Vydūno gimnazijos mokinių vokalinis ansamblis
Vadovė Ingrida Bertulienė
Dirigentas Egidijus Kaveckas
Kompozitorius Bronius Kutavičius
Teksto autorius Sigitas Geda
Režisierė Birutė Mar
Dailininkė-scenografė Indrė Pačėsaitė
Vaizdo projekcijų dailininkas Karolis Bratkauskas
lenku-muzikos-genijai-03-05_1578492530-e152dbe8d023c478e06fd38cc8c544ed.png Kovo 5 1 val. 50 min. 14 Eur

Lenkų muzikos genijai

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Orkestras „Kremerata Baltica“
Meno vadovas Gidon Kremer
Solistas Lucas Debargue (fortepijonas, Prancūzija)
Programa: Krzysztof Penderecki, Milosz Magin, Mieczyslaw Weinberg

geliu-kalbejimas-03-06_1578492726-377ce7c60b00f445c495df3721ea01c6.png Kovo 6 1 val. 50 min. 10 Eur

Gėlių kalbėjimas

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui
Jono Meko atminimui
Valstybinis Vilniaus kvartetas:
Dalia Kuznecovaitė (I smuikas), Artūras Šilalė (II smuikas), Girdutis Jakaitis (altas), Augustinas Vasiliauskas (violončelė)
Solistė Gunta Gelgotė (sopranas, Latvija–Lietuva)
Kristupo pučiamųjų kvintetas: Giedrius Gelgotas (fleita), Ugnius Dičiūnas (obojus), Andrius Žiūra (klarnetas), Andrius Dirmauskas (valtorna), Andrius Paplauskis (fagotas)
Koncerto vedėja – muzikologė Jūratė Katinaitė
Programa: Jeronimas Kačinskas,  Julius Juzeliūnas, Osvaldas Balakauskas, Bronius Kutavičius, Mykolas Natalevičius
78264788_3069906729705056_6506137552288743424_o_1574769894-9df9d7d3c5510372b8be49bcfcde625b.jpg Kovo 13 45–50 min. 6 Eur

Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką

Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Koncertas visai šeimai (5-12 metų vaikams ir jų tėveliams)
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Gintarė Radvilavičiūtė (režisierė ir dailininkė)
Programa: muzikinis šešėlių teatro spektaklis pagal lietuvių liaudies pasaką „Katinėlis ir gaidelis“ ir Teisučio Makačino kūrinius.
78264788_3069906729705056_6506137552288743424_o_1574770058-6b41292a18b5f8466397ca9e70a54386.jpg Kovo 13 45–50 min. 6 Eur

Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Koncertas visai šeimai (5-12 metų vaikams ir jų tėveliams)
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Gintarė Radvilavičiūtė (režisierė ir dailininkė)
Programa: muzikinis šešėlių teatro spektaklis pagal lietuvių liaudies pasaką „Katinėlis ir gaidelis“ ir Teisučio Makačino kūrinius.
improvizacija-baroko-tema-03-18_1578563670-f46b795616d16ff99876cf343c5d5ac7.png Kovo 18 10 Eur, 14 Eur

Improvizacija baroko tema

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Vladimiras Tarasovas (mušamieji)
Viktoras Paukštelis (fortepijonas)
Programa: Johann Sebastian Bach, Jean-Philippe Rameau, Domenico Scarlatti, Georg Friedrich Händel su džiazo improvizacijomis

arfa-ir-fleita-kerintis-skambesys-03-20_1578496243-6c84861b2b7099e28c8daefdfc405446.png Kovo 20 1 val. 50 min. 10 Eur, 14 Eur

Arfa ir fleita: kerintis skambesys

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Solistė Anaïs Gaudemard (arfa, Prancūzija)
Dirigentas ir solistas Kaspar Zehnder (fleita, Šveicarija)
Programa: Franz Schreker. Wolfgang Amadeus Mozart, Claude Debussy, Arnold Schoenberg

muzikos-namuciai-03-25_1578496945-0f7a36a172d3d5e3752fc109cdda7d24.png Kovo 25 45 min. 6 Eur

Muzikos namučiai

Renginio laikas: 11.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Edukacinė programa 2–6 metų vaikams ir jų tėveliams
Justina Orlovskytė (vokalas, fleitos)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (perkusija, kanklės)
Kotryna Šileikaitė (režisierė, aktorė, vokalas)
Rūta Lečaitė (scenografė)
Programa: Nijolės Sinkevičiūtės ir kitų kompozitorių kūriniai vaikams


muzikos-namuciai-03-25_1578497136-d65d9268b2466c3718fef1920af34bba.png Kovo 25 45 min. 6 Eur

Muzikos namučiai

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Edukacinė programa 2–6 metų vaikams ir jų tėveliams
Justina Orlovskytė (vokalas, fleitos)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (perkusija, kanklės)
Kotryna Šileikaitė (režisierė, aktorė, vokalas)
Rūta Lečaitė (scenografė)
Programa: Nijolės Sinkevičiūtės ir kitų kompozitorių kūriniai vaikams
dvigubas-recitalis-03-27_1578497841-e77244b8adb0a12810f7f4f86988af20.png Kovo 27 1 val. 50 min. 10 Eur, 14 Eur

Dvigubas rečitalis

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Petras Geniušas (fortepijonas)
Daniel Ciobanu (fortepijonas, Rumunija)
Programa: Ludwig van Beethoven, Philip Glass, Samuel Barber, Maurice Ravel