folk-in-jazz-folkloras-dziaze_1559655961-b5837e2b1fbf3f251823ff3613105398.jpg Liepos 18 1 val. 10.00 €

FOLK in JAZZ

Renginio laikas: 20.00 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Lietuvių liaudies dainos džiaze ir klasikoje.
Ugnė Bakanauskaitė (vokalas), Dalia Dėdinskaitė (smuikas), Gleb Pyšniak (violončelė), Tadas Motiečius (akordeonas).
Programa: Leonido Mieldažio džiazo stiliumi aranžuotos lietuvių liaudies dainos.
kks_vasara2019_muzikos_namuciai_596x398_1560846740-eb6aca8465905092382a1964d435c89f.jpg Liepos 19 45 min. 6.00 €

Muzikos namučiai

Renginio laikas: 11.00 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Edukacinė programa 2–6 metų vaikams ir jų tėveliams.
Justina Orlovskytė (vokalas, fleitos)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (perkusija, kanklės)
Kotryna Šileikaitė (režisierė, aktorė, vokalas)
Rūta Lečaitė (scenografė)
Programa: Nijolės Sinkevičiūtės ir kitų kompozitorių kūriniai vaikams.
Nemokamai įleidžiami vaikai iki 2 m. 
kks_vasara2019_muzikos_namuciai_596x398_1560846779-2de4bc6211ec6c648f36b8fd033ab022.jpg Liepos 20 45 min. 6.00 €

Muzikos namučiai

Renginio laikas: 11.00 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Edukacinė programa 2–6 metų vaikams ir jų tėveliams.
Justina Orlovskytė (vokalas, fleitos)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (perkusija, kanklės)
Kotryna Šileikaitė (režisierė, aktorė, vokalas)
Rūta Lečaitė (scenografė)
Programa: Nijolės Sinkevičiūtės ir kitų kompozitorių kūriniai vaikams.
Nemokamai įleidžiami vaikai iki 2 m. 

graziausios-vasaros-balades_1559656387-d291194070429fae31f6777e8b8f372e.jpg Liepos 23 1 val. 10.00 €

Gražiausios vasaros baladės

Renginio laikas: 20.00 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Rūta Ščiogolevaitė (vokalas), Paulius Zdanavičius (fortepijonas), Vytautas Skudas (trimitas, fliugelhornas).
Programa: Gene De Paul, Lou Carter, Johnny Green, Johny Mercer, Richard Rodgers, Victor Young, Burt F. Bacharach, Erroll Louis Garner, Matt Dennis, Arthur Hamilton, Duke Ellington, Bart Howard.
sielovaizdis-09-20_1561642973-6b640f251d735cf528d96f8ed60aa6b5.jpg Rugsėjo 20 1 val. 50 min. 10.00 €

Siela ir kūryba

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Mindaugas Bačkus (violončelė)
Dirigentas ir solistas Hartmut Rohde (altas, Vokietija)
Solistė Ingrida Rupaitė-Petrikienė (smuikas)
Dalyvauja: Beata Ingnatavičiūtė (sopranas), Sigitas Petrulis (trimitas)
Programa: Žibuoklė Martinaitytė (premjera), Arvydas Malcys, Erkki-Sven Tüür, Ursula Mamlok, György Ligeti, Heiner Goebbels.
 
giesme-ateiciai-09-24_1561644193-054c577be24c3813d5f2767df12b6341.jpg Rugsėjo 24 1 val. 50 min. 10.00 €

Giesmė ateičiai

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Vokalinis duetas „Cantus Coronatus“: Simona Liamo (sopranas), Nora Petročenko (mecosopranas)
Ansamblis „Musica Humana“:
Robertas Beinaris (meno vadovas, obojus),Algirdas Vizgirda (fleita), Evaldas Petkus (violončelė), Gediminas Kviklys (klavesinas).
Birutė Asevičiūtė (fortepijonas, el. vargonai)
Programa:  Algirdas Martinaitis – Kantata – koncertas „Cantus ad futurum“, Vaida Striaupaitė-Beinarienė, Algimantas Kubiliūnas, Zita Bružaitė, Loreta Narvilaitė, Pēteris VasksEgils  Straume, Peeter Vahi.

**

Algimantas Kubiliūnas,Žemės diena dviem balsams, fleitai ir fortepijonui
Loreta Narvilaitė – Diptikas sopranui, fleitai, obojui, violončelei ir fortepijonui (premjera):
„Rytas virš jūros“ (tekstas Antano A. Jonyno), „Nakties žingsniai“ (tekstas Leonardo Gutausko)
Zita Bružaitė – Mirusios kopos (premjera)
Algirdas Martinaitis – Kantata – koncertas „Cantus ad futurum“ dviem balsams, fleitai, obojui, violončelei, klavesinui ir vargonams (autoriaus tekstai)

het-collectief-09-26_1561645533-dfbea2bd4feaa2fb82f708786fbde7ce.jpg Rugsėjo 26 1 val. 50 min. 10.00 €

Blogi vaikinai

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
„Het Collectief(Belgija):
Wibert Aerts (smuikas), Thomas Dieltjens (fortepijonas), Toon Fret (fleita), Martijn Vink (violončelė), Liesbeth Devos (skaitovė), Yannick Willox (garso inžinierius).
Programa:  John Cage, George Crumb, George Antheil, Steve Reich, Charles Ives, Frederic Rzewski.
harmonijos-studijos-09-27_1562148859-14919e6319d7b65ad141f716c8537f4d.jpg Rugsėjo 27 1 val. 50 min. 10.00 €

Studija apie harmoniją

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas
Dirigentas Jonathan Berman (Didžioji Britanija)
Solistai: Joana Daunytė (arfa), Rūta Rikterė ir Zbignevas Ibelhauptas (fortepijoninis duetas).
Programa: Loreta Narvilaitė, John Adams.
siuolaikines-muzikos-maratonas-10-01_1561711896-ed3d44d7b74657c3b0d277c419da4e17.jpg Spalio 1 4 val. 10.00 €

Šiuolaikinės muzikos maratonas

Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Tarptautinei muzikos dienai
17.30  val. Andrius Vasiliauskas (fortepijonas)
Programa: Maurice Ravel, Julius Juzeliūnas, Tomas Juzeliūnas.
18.30 val.  Caroline Savickienė (obojus, Danija–Lietuva), Rimvydas Savickas (klarnetas)
Programa: Julius Juzeliūnas, Vaida Striaupaitė-Beinarienė, Finn Høffding.
19.30 val.  Ingrida Armonaitė (smuikas), Indrė Baikštytė (fortepijonas)
Programa: Eduardas Balsys, Osvaldas Balakauskas, Vytautas Barkauskas.
20.30 val.  Gleb Pyšniak (violončelė), Pavel Giunter (perkusija)
Programa: Anatolijus Senderovas, Viktor Grishin, Arvo Pärt, Wim Henderickx.
 
misios-lietuvai-10-03_1561724275-6a4d41bccefa50d21f03ee8d11e75648.jpg Nemokamai Spalio 3 1 val.

Mišios Lietuvai

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčia
(Savanorių g. 4., Klaipėda)
Choras Jauna muzika
Meno vadovas Vaclovas Augustinas
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Solistės: Ieva Skorubskaitė, Ieva Gaidamavičiūtė (sopranai).
Dalyvauja Klaipėdos choras „Aukuras
Meno vadovas Alfonsas Vildžiūnas
Dirigentas Vaclovas Augustinas
Programa: Vaclovas Augustinas – „Missa pro centesimo anno restitutionis Lituaniae“.
ansamblis-so-percussion-jav-10-04_1561718845-d95691e3316d68b78e1e8994c34bc8fc.jpg Spalio 4 1 val. 14.00 €

Perkusijos magija

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Sō Percussion (JAV): Eric Cha-BeachJosh Quillen, Adam SliwinskiJason Treuting.
Programa: Steve Reich, David Lang ir kt. (perkusija).
 
ritmo-zaidimai-ii-10-08_1562917772-44b9c0f63ade6a55aeb73481ddcf5c50.jpg Spalio 8 40 min. 6.00 €

Ritmo žaidimai II

Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Edukacinė programa vaikams (5-12 metų) ir jų tėveliams
Saulius Astrauskas (perkusija)
Rugilė Latvėnaitė (aktorė)
Programa: ritminiai žaidimai, šiuolaikinių kompozitorių kūriniai mušamiesiems instrumentams.
ritmo-zaidimai-ii-10-08_1561721230-b702945ced779ee0853b66e20c36bf6c.jpg Spalio 8 40 min. 6.00 €

Ritmo žaidimai II

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Edukacinė programa vaikams (5-12 metų) ir jų tėveliams
Saulius Astrauskas (perkusija)
Rugilė Latvėnaitė (aktorė)
Programa: ritminiai žaidimai, šiuolaikinių kompozitorių kūriniai mušamiesiems instrumentams.


eduardo-balsio-gala-koncertas-10-09_1561721936-702da039444885012a368bcbdc058864.jpg Spalio 9 1 val. 10.00 €

Eduardo Balsio gala koncertas

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Meno vadovas ir dirigentas Modestas Barkauskas
Dirigentas ir solistas David Geringas (violončelė, Lietuva–Vokietija)
Programa: Eduardas Balsys – „Jūros atspindžiai“, Siuita iš baleto „Eglė – žalčių karalienė“ (Davido Geringo instrumentuotė).
Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos choras
Vadovė Zita Kariniauskienė
Solistai: Jovita Vaškevičiūtė (mecosopranas), Arūnas Malikėnas (bosas), Nojus Tverijonas  / Rūtenis Žičkus (diskantas)
Dalia Balsytė ir Indrė Baikštytė (fortepijoninis duetas), Rokas Stunžėnas (kontrabosas)
Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro mušamųjų grupė
Dirigentas Modestas Barkauskas
Programa: Eduardas Balsys – Oratorija „Nelieskite mėlyno gaublio“.