Tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis

Renginio data

2023 gegužė 12

Pradžia

21:30

Trukmė:

1 val. 15 min.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Ansamblis „DAGAMBA“ (Latvija):

Valters Pūce (violončelė), Antons Trocjuks (violončelė), Dainis Tenis (klavišiniai), Artūrs Jermaks (būgnai), Alise Broka (kontrabosas)

Programa:

įvairių laikotarpių kompozitorių kūrinių aranžuotės roko stiliumi

Bilietų kaina

18/24 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Žinomo violončelininko Valterio Pūces suburtas penkių šiuolaikiškų muzikantų ansamblis DAGAMBA į festivalio orbitą įneš naujų vėjų, netgi viesulą! Ansamblis išradingai sulieja įvairias muzikines kultūras į pasaulio roko, pop ir klasikinės muzikos mišinį, kad sukurtų unikalų ir galingą skambesį, dinamišką pasirodymą, nepaliekantį abejingų. Ar jie grotų Beethoveną, ar „Led Zeppelin“ – viską įtrauks į pašėlusį pulsą, įvilks į stilingą rūbą. Savo sprogstantį muzikinį šou DAGAMBA jau sėkmingai parodė Australijoje, Belgijoje, Estijoje, Kazachstane, Latvijoje, Lietuvoje, Nyderlanduose, Lenkijoje, Slovakijoje, Turkijoje, Ukrainoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV, dalyvavo tokiuose garsiuose festivaliuose kaip Glastonberio, „Eurosonic“, „Waves“, „Positivus“, Zorlu džiazo festivalis ir kt.

Naujoje jau pagarsėjusioje ansamblio koncerto programoje „Bachas prieš mašiną“ susilieja idėjos iš dviejų šaltinių – nepajudinamos uolos Johanno Sebastiano Bacho ir vienos įtakingiausių pasaulio roko-metalo grupių iš Los Andželo „Rage Against The Machine“. Šis vakaras – tai išskirtinė galimybė patirti kaip šie du poliai, du kontrastingi pasauliai polemizuoja, priešpastato, neigia, teigia, prieštarauja, deklaruoja!.. Ir anaiptol nepiktai (Rage – angl. pyktis, įniršis), o emocionalia ir uždegančia muzikos kalba ir atlikėjų kuriama ypatinga nuotaika.

  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams.
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems;
  • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.
  • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
  • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata