Edukacinė programa 511 metų vaikams

Renginio data

2023 spalis 11

Pradžia

18:30

Trukmė:

50 min.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salės I a. fojė

Programa:

vaidybinė-muzikinė repeticija, įkvėpta režisieriaus Iljos Bereznicko animacinio filmo „Baubas“

Bilietų kaina

8 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Ar tikrai Baubas repetuos Klaipėdos koncertų salėje?

Ar girdėjote tokią neįtikėtiną naujieną? Taip, tai tiesa: Baubas ten tikrai repetuos! Spalio 11 dieną, trečiadienį, 12.00 ir 18.30 valandomis mažuosius klausytojus ir jų artimuosius kviečiame į naujos edukacinės programos „Baubas repetuoja“ premjerą!

Jos temą pasiūlė aktorius ir šio renginio režisierius Simonas Lunevičius, kai jam buvo patikėta sukurti naują vaidybinę-muzikinę programą visai šeimai kartu su Klaipėdos brass kvintetu. Aktorius pripažįsta, kad jį įkvėpė režisieriaus Iljos Bereznicko animacinis filmas „Baubas“, sukurtas daugiau nei prieš 3 dešimtmečius. Iki šiol neoficialiai jis yra tituluojamas geriausiu lietuvišku animaciniu filmu, su kuriuo užaugo dabartiniai keturiasdešimtmečiai ir kelios jaunesnės gerbėjų kartos.

Apie ką bus naujoji edukacinė programa? Pasak S. Lunevičiaus, „tai bus istorija apie mergaitę, kuri susitinka su savo fantazijų pasaulio personažu – Baubu. Mergaitė yra realaus pasaulio, kuriame esame visi mes, gyventoja. Baubo personažu siekiame vaikus įtraukti į fantazijų ir kūrybos pasaulį, kuriame ir gimsta muzika. Supažindinsime juos su Baubu – dideliu, mielu vaiku, kuris įsivaizduoja, kad yra siaubingas, tačiau nuolat kažką sugalvoja ir repetuoja…“

Pats S. Lunevičius spektaklyje taps Baubu, o Mergaitės vaidmenį atliks aktorė Ieva Pakštytė. Kartu su Mergaite ir Baubu smagiai repetuos Klaipėdos brass kvintetas: Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas) ir Vidmantas Liasis (tūba). Žaismingą renginio aplinką kuria scenografė Aistė Alksnytė.

Paklaustas apie savo vaikystę, S. Lunevičius pasakoja: „Su tėvais eidavau į Keistuolių teatro spektaklius, todėl muzika ir teatras man visuomet buvo neatsiejami. Vaikystėje per spektaklius ar koncertus, pasitaikius progai, visada bėgdavau į sceną. Toks buvau ne vienas. Pamenu, kaip per Vytauto Kernagio koncertą Nidoje su kitais vaikais lakstėme po sceną, o jis sau toliau grojo. Galiausiai pamatęs, kad mūsų jau visai nemažai susirinko ant scenos, jis mus visus pakvietė kartu padainuoti „Du gaidelius“.

Scenos paviliotas dar vaikystėje, Vilniuje gimęs S. Lunevičius atvyko į Klaipėdą studijuoti. Dabartiniame Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultete jis baigė aktorystės studijas (kurso vadovas – Valentinas Masalskis) ir jau 10 metų vaidina Klaipėdos jaunimo teatre. Muzikalus ir kūrybingas aktorius jau yra dalyvavęs Klaipėdos koncertų salės edukaciniuose, šeimai skirtuose renginiuose „Ritmo žaidimai III“ ir „Muzikuojanti karvutė Sofija“ (pastarasis spektaklis vėl sugrįš į sceną gruodžio mėnesį).

S. Lunevičius rekomenduoja ateiti į spektaklį ir pasakoja, kad jame „kalbėsime apie vaiko vaizduotės galią, apie tai, kaip svarbu vaikui neužmiršti svajonių apie tai, kuo jis bus užaugęs. Tėvams būtina tas vaikų svajones palaikyti.“

Jaunųjų klausytojų pamėgtų Klaipėdos koncertų salės edukacinių projektų „Pepė keliauja į koncertą“, „Karlsono mokyklėlė“ dalyvio Klaipėdos brass kvinteto muzikantams būsimame renginyje taip pat patikėtos vaidybinės užduotys. Iš pradžių jie turės elgtis kaip suaugusieji, rimtai repetuoti ir nenorėti būti trukdomi. Tačiau po kelių minučių jie irgi taps žaidžiančiais vaikais, linksmai ir azartiškai atlikdami sau neįprastus vaidmenis.

„Baubas repetuoja“ – linksma edukacinė pramoga mažiems ir dideliems klausytojams! Pasimatykime Klaipėdos koncertų salėje!

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, +370 650 17 988.

  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams;
  • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą;
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje;
  • nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur);
  • ikimokyklinio amžiaus vaikai į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, neįleidžiami;
  • edukacinėms programoms vaikams ir šeimai su Klaipėdiečio kortele nuolaidos netaikomos.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata