„Salve Musica“

Koncertas šeimai

Renginio data

2023 gruodis 16

Pradžia

17:00

Trukmė:

1 val.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“

Meno vadovas Vytautas Miškinis

Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“

Meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis

Kauno berniukų ir jaunuolių choras „Varpelis“

Vadovai Gintarė Jurgilė ir Julius Šidlauskas

Berniukų ir jaunuolių choras „Gintarėlis“

Vadovas Tomas Ambrozaitis

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Rimvydas Mitkus (vargonai)

Solistai:

Rosana Štemanetian (sopranas), Oksana Auškalnytė-Mockuvienė (mecosopranas) Lina Lukauskienė (altas), Tadas Jakas (tenoras), Farshad Abbasabadi (baritonas, Iranas / Lietuva)

Dirigentas

Tomas Ambrozaitis

Programa:

Camille Saint-Saëns. „Kalėdų oratorija“

Bilietų kaina

nuo 9,20* €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Mėgaukis lėtai „Kalėdų oratorija“ su visa šeima

Artėjant gražiausioms metų šventėms klasikos festivalis „Salve Musica“ kviečia kartu su pačiais artimiausiais pabūti kartu klausant ypatingo kūrinio – Camille’io Saint–Saënso „Kalėdų oratorijos“.

Istorija pasakoja, kad žymus prancūzų kompozitorius, pianistas, vargonininkas, dirigentas, muzikos kritikas, rašytojas, pedagogas, nuo mažų dienų vadintas vunderkindu, muzikuoti ir kurti pradėjo neįtikėtinai anksti: dvejų pradėjo skambinti, o trejų jau sukūrė pirmąją pjesę fortepijonui. „Kalėdų oratoriją“ C. Saint–Saënsas parašė vos per 12 dienų prieš pat 1858 m. Kalėdas. Džiugiai didingą kūrinį, atliekamą lotynų kalba, sudaro 10 dalių. Oratorija sukurta remiantis Senojo ir Naujojo Testamentų, Psalmių ir Evangelijų tekstais, taip pat katalikų Kalėdų liturgija. Skaidri, melodinga ir tuo pačiu iškilminga, subtili ir elegantiška kūrinio muzikinė kalba yra nuostabus XIX a. prancūzų romantinės muzikos pavyzdys. Tikriausiai todėl ši oratorija laikoma vienu žinomiausiu ir dažniausiai atliekamu C. Saint–Saënso kūriniu – kasmet gruodžio mėnesį ji skamba viso pasaulio koncertų salėse, bažnyčiose, skatindama pajusti šventinio laikotarpio palaimą ir teikdama šviesią viltį.

Dabar „Kalėdų oratorija“ nuskambės ir Klaipėdos koncertų salėje, kur pasirodys beveik 200 atlikėjų: berniukų ir jaunuolių chorai „Ąžuoliukas“ (meno vadovas Vytautas Miškinis), „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis), „Gintarėlis“ (vadovas Tomas Ambrozaitis), „Varpelis“ (vadovai Gintarė Jurgilė ir Julius Šidlauskas). Kartu su minėtais kolektyvais pasirodys solistai: Rosana Štemanetian (sopranas), Oksana Auškalnytė (mecosopranas), Lina Lukauskienė (altas), Tadas Jakas (tenoras), Farshad Abbasabadi (baritonas, Iranas) ir Rimvydas Mitkus (vargonai), gros Klaipėdos kamerinis orkestras (meno vadovas Mindaugas Bačkus). Visam šiam gausiam atlikėjų būriui diriguos Tomas Ambrozaitis.

Mėgautis lėtai „Kalėdų oratorija” su visa šeima bus galima gruodžio 16 d., šeštadienį, 17 val. val.

*Į bilieto kainą įskaičiuotas 1,20 Eur bilietai.lt sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, +370 650 17 988.

Sužinok daugiau apie KKS lankytojų taisykles čia.

  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams;
  • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą;
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje;
  • nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur);
  • ikimokyklinio amžiaus vaikai į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, neįleidžiami;
  • edukacinėms programoms vaikams ir šeimai su Klaipėdiečio kortele nuolaidos netaikomos.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata