Renginio data

2024 kovas 27

Pradžia

18:30

Trukmė:

1 val.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Morta Grigaliūnaitė (fortepijonas)

Programa:

Johann Sebastian Bach / Ferruccio Busoni, Ludwig van Beethoven, Robert Schumann, Edvard Grieg, Einojuhani Rautavaara

Bilietų kaina

19,20* €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Klaipėdoje pirmą kartą išgirsime gimtinėje retai koncertuojančią, bet melomanams gerai žinomą pianistę Mortą Grigaliūnaitę. Pasirodymai žinomiausiose Europos koncertų salėse, tarp kurių Berlyno filharmonija ir Londono „Wigmore Hall“, koncertų transliacijos milijoninei „Mezzo TV“ auditorijai, padėjo jai pelnyti tarptautinį pripažinimą bei įsitvirtinti kaip itin ryškiai, dėmesį prikaustančiai menininkei.

O visa kelionė prasidėjo Pasvalyje, Lolitos Trepekūnienės fortepijono klasėje. Įvairūs apdovanojimai nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose padėjo jai pelnyti publikos simpatijas, tačiau tikrasis muzikinis magijos virsmas pianistės ankstyvojoje karjeroje įvyko 2005 m. Mstislavo Rostropovičiaus dėka.

Maestro pakvietimu ji pirmą kartą pasirodė Nacionalinės filharmonijos didžiojoje salėje, o neilgai trukus tapo M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo globotine bei įstojo į Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą, Jūratės Karosaitės klasę.

Vėliau jos muzikos pažinomo keliai nuvedė ją į Didžiosios Britanijos Perselio muzikos mokyklą, Karališkąją muzikos akademiją Londone. O jau iš ten į garsiausias pasaulio scenas greta žinomiausių muzikų. M. Grigaliūnaitės „Tamsos magija“, nuskambėsianti KKS, puikiai atspindės jos kontrastingą, ugningą, tačiau paslaptingą ir kiek melancholišką asmenybę.

 

Programoje skambės:

J. S. Bach/F. Busoni – Čakona d-moll, BWV 1004
E. Grieg – trys pjesės iš fortepijoninio ciklo ,,Lyrinės pjesės“ Op. 71
“Vasaros vakaras”
“Koboldas”
“Miško ramybė”
E. Rautavaara – Sonata Nr. 2 “Ugnies pamokslas”
L. van Beethoven – Sonata Nr. 14 “Quasi una fantasia” Op. 27 Nr. 2 (“Mėnesienos sonata”)
Fazil Say – “Juodoji žemė” Op. 8

*Į bilieto kainą įskaičiuotas 1,20 Eur bilietai.lt sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, +370 650 17 988.

Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Sužinok daugiau apie KKS lankytojų taisykles čia.

  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams;
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams;
  • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančius neįgaliojo ir jį lydinčio asistento pažymėjimus. Neįgaliojo asmens pažymėjime ir lydinčiojo asistento pažymėjime, neįgaliojo vardas ir pavardė privalo sutapti;
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje;
  • nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur);
  • ikimokyklinio amžiaus vaikai į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, neįleidžiami.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata