Tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis

Renginio data

2023 gegužė 10

Pradžia

19:00

Trukmė:

1 val. 20 min.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Mušamųjų grupė „Giunter Percussion“:

Pavel Giunter, Guntars Freibergs, Sigitas Gailius, Andrius Rekašius, Tomas Kulikauskas

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Solistai:

Gleb Pyšniak (violončelė, Lietuva), Kyung-Jun Lee (violončelė, Pietų Korėja)

Dirigentas

Martynas Staškus

Programa:

Tan Dun – kūriniai violončelei, mušamiesiems ir kameriniam orkestrui

Bilietų kaina

14 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Labai retai Lietuvoje skamba pasaulinės žvaigždės, „Oskaro“ laimėtojo, įžymaus kinų kilmės JAV kompozitoriaus Tano Duno kūriniai. O šį vakarą festivalyje pristatomi net du! Tai „Snow in June“ („Sniegas birželį“) ir viena įspūdingiausių kompozicijų „Crouching Tiger Concerto“ („Sėlinantis tigras“) violončelei ir orkestrui, sukurta pagal puikiai žinomo Ango Lee filmo „Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas“ muziką, už kurią Tanas Dunas ir pelnė „Oskarą“. Kūrinį autorius dedikavo violončelės garsenybei Yo-Yo Ma. Su Klaipėdos kameriniu orkestru ir mušamųjų grupe „Giunter Percussion“, diriguojant Martynui Staškui, koncerte soluoja Lietuvos ir Korėjos violončelininkai. Glebas Pyšniakas pasirodo garsiausiose pasaulio salėse, tokiose kaip Vienos „Musikverein“, Amsterdamo „Concertgebouw“, Romos filharmonija, griežia solo su įvairiais Lietuvos ir užsienio okestrais, o jo muzikavimą recenzentai apibūdina taip: „Regis, nėra emocijos, kurios nesugebėtų perteikti šis ugningo temperamento virtuozas, pribloškiantis klausytojus savo technikos arsenalu.“ Jaunasis korėjietis, Berlyne studijuojantis talentas Kyung Jun Lee yra praėjusio Tarptautinio violončelės konkurso Klaipėdoje laureatas, šiemet sugrįžtantis į Klaipėdą ne tik kaip konkurso žiuri narys, bet ir su įspūdingos Tano Duno muzikos kraičiu.

 

  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams.
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems;
  • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.
  • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
  • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata