Vasaros koncertų ciklas

Edukacinė programa vaikams (4-10 m.) ir šeimai

Renginio data

2023 liepa 11

Pradžia

18:30

Renginio vieta

Parko estradoje prie Klaipėdos koncertų salės

Konrad Levicki (smuikas), Kornelija Kupšytė (violončelė), Lauryna Lankutytė-Levickė (fortepijonas)

Edukatorė

Dovilė Kirdaitė

Programa:

Edvard Grieg, Johann Strauss II, Camille Saint-Saëns, Eduardas Balsys, Franz Liszt

Bilietų kaina

8 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Muzikos spalvų paieškos koncerte visai šeimai ,,Spalvų skambesys II

Visa muzika pasaulyje yra kupina spalvų, kurias labai panorėję galime visi pamatyti ir pajusti. Vasarai įpusėjus, liepos 11 dieną, antradienį, 11.30 ir 18.30 valandomis jaukiai įsitaisę tarp medžių šalia Klaipėdos koncertų salės esančiame parke, surasime taką tiesiai į muzikos pasaulį. Jame kursime piešinius iš spalvų, o jas mums pakuždės koncerte visai šeimai ,,Spalvų skambesys II“ skambanti muzika. Kūrinius atliks fortepijoninis trio: Konradas Levickis (smuikas), Kornelija Kupšytė (violončelė) ir Lauryna Lankutytė-Levickė (fortepijonas). Visi jie yra talentingi, kūrybingi ir iniciatyvūs jaunosios kartos atlikėjai, gyvenantys ir kuriantys Klaipėdoje. Koncerto metu klausytojai keliaus per įvairias pasaulio šalis, susipažins su gražiausia pasaulio kompozitorių sukurta muzika. Vaikai, įkvėpti vaizdingų edukatorės Dovilės Kirdaitės istorijų, pieš jos inspiruotas emocijas.

D. Kirdaitė pasakoja: „Edukacijoje „Spalvų skambesys II“ laukiami ir maži, ir dideli. Atrinkta vaizdinga ir spalvinga programa kvies visus fantazuoti, įsivaizduoti įvairiausius dalykus, kuriuos, žinoma, padiktuos muzikos kūriniai. Atsirakinsime duris ir pro medžius parkelyje patrauksime ieškoti muzikos ir spalvų. Kas gyvena „Kalnų karaliaus oloje“? Kaip atrodo „Žydrasis Dunojus“? Puikūs muzikantai Jums paruošė vaizdingą programą. Griebkit pieštukus, flomasterius, popieriaus lapus ir susitikime parkelyje prie Koncertų salės!“

Aukščiau paminėtus kūrinius parašė gerai žinomi XIX amžiaus kompozitoriai Edvardas Griegas ir Johannas Straussas II, arba kitaip įvardijamas kaip Johannas Straussas jaunesnysis, nes jo bendravardis tėvas taip pat buvo žymus kompozitorius. Įdomu, kokiomis spalvomis publikai nušvis kitas programoje skambėsiantis E. Griego kūrinys „Auštantis rytas“ arba Camille’io Saint-Saënso „Gulbė“ ir „Akvariumas“ iš populiaraus ciklo „Žvėrių karnavalas“.

Smuikininkas K. Levickis atskleidžia daugiau koncerto detalių: „Istorijų, pasakų ir vaizduotės pasaulis atsiveria Jums, mielieji mažieji klausytojai. Šįkart pabandykime ne tik šokti pagal ritmą ar klausytis gražių melodijų. Paruošėme jums spalvingą muzikinę programą, kuri tikimės sužadins jūsų vaizduotę. Kiekvienas mūsų programos kūrinys turi pavadinimą, kuriame užkoduoti įvairiausi vaizdiniai. Juos atrakinti jums padės mūsų puikioji edukatorė D. Kirdaitė, o jau įžengus į muzikos pasaulį, klausantis smuiko, violončelės ir fortepijono garsų, pabandysite muzikines istorijas perkelti į popieriaus lapą“.

Koncerte skambės trys skirtingi instrumentai – smuikas, violončelė ir fortepijonas. Kiekvienas muzikos instrumentas taip pat turi spalvą, išsiskiria savitu tembru. „Violončelės skambesys pasižymi šilta, žmogaus balsą primenančia spalva, o smuiku išgaunamo garso spalva man asocijuojasi su čiulbančiais, krykštaujančiais paukščiais. Juolab, šis insturmentas yra aukštesnio diapazono, jo atliekama muzika tarsi kyla į aukštį, iki dangaus“, – savo mintimis dalinasi violončelininkė K. Kupšytė.

Paleisti savo fantazijas laisvai skraidyti tarsi paukščius, jausti ir svajoti visus, tiek mažus, tiek ir didelius klausytojus skatins baigiamasis programos kūrinys – Ferenco Liszto „Meilės svajos“. Kokiomis spalvomis kiekvienas asmeniškai piešime jas?

Taigi, atsineškime pieštukus, geras emocijas ir kibkime į muzikos spalvų paieškas koncerte visai šeimai ,,Spalvų skambesys II“!

 • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
 • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.

Vaikų žaidimų aikštelė, esanti prie KKS, (vadovaujantis Klaipėdos m. savivaldybės leidimu Nr. VTS-105) yra uždaroma nuo 18 iki 21 val. šiomis koncertų dienomis:

 • Birželio 29 d. „Unikalus duetas”
 • Liepos 1 d. „Royce X“
 • Liepos 5 d. „Aukuras ir Tykumos“
 • Liepos 7 d. „Fortepijono muzikos naktis”
 • Liepos 11 d. „Spalvų skambesys II“
 • Liepos 14 d. „Dievų mitai, žmonių ritmai“
 • Liepos 19 d. „Niujorkas prie Baltijos”
 • Liepos 21 d. „Laws of distractions”
 • Liepos 27 d. „Grieg in Jazz”
 • Liepos 29 d. „Koncertas Nr. 5”
 • Rugpjūčio 3 d. „Chordos ir Sheep Effect”
 • IŠIMTIS. Rugpjūčio 2 d. „Ritmo žaidimai: šventės” – vaikų žaidimų aikštelė uždaroma nuo 10.30 iki 13:00 val. ir 17:00 iki 20:00 val.
 • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
 • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams.
 • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams;
 • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
 • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.
 • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.
 • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
 • Ikimokyklinio amžiaus vaikai į Vasaros koncertų ciklo renginius, išskyrus edukacinius projektus, įleidžiami nemokamai (neužimant sėdimos vietos).
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata