Tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis

Renginio data

2023 gegužė 11

Pradžia

21:30

Trukmė:

1 val. 15 min.

Renginio vieta

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) (Didžioji vandens g. 2)

Solistas

Vincent Courtois (violončelė, Prancūzija)

Programa:

muzika improvizuojančiai violončelei

Bilietų kaina

10 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Naktinį koncertą galima pavadinti šiuolaikinio džiazo ir violončelės alchemija, kuriame įžymus prancūzų violončelininkas Vincent’as Courtois, tartum alchemikas, pasitelkęs savo menines galias ir burtus, stengsis įminti nemirtingumo ir amžinosios gyvybės paslaptį. V. Courtois yra vienas iš nedaugelio šio instrumento didmeistrių džiaze, solo albumus leidžia jau nuo 1990-ųjų. Klasikinis išsilavinimas suteikė violončelės virtuozui puikius profesinius pagrindus ir nepriekaištingą grojimo techniką. V. Courtois muzikavime paradoksaliai dera laisvė ir įstabus tikslumas, dėmesys detalėms. Savo pasirodymus, kažkieno taikliai pavadintus „unikaliais muzikiniais tyrinėjimais“, jis grindžia pasitikėjimo ir abipusio įsitraukimo dvasia. Tokią dvasią galėjo pajusti „Vilnius Jazz 2018“ publika, kuomet V. Courtois ten surengė savo įspūdingą koncertą. O šį vakarą violončelės improvizacijos burtus jis skleis Klaipėdoje.

  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams.
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems;
  • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.
  • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
  • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata