„Salve Musica“

Renginio data

2023 gruodis 21

Pradžia

18:30

Trukmė:

2 val. (su pertrauka)

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Alexander Paley (fortepijonas, JAV–Lietuva)

Pei-Wen Chen (fortepijonas, JAV)

Ansamblis „Paleasis“:

Kristijonas Pūtys (I smuikas), Raimondas Butvila (kviestinis II smuikas), Tomas Savickas (altas), Povilas Jacunskas (violončelė), Dainius Rudvalis (kontrabosas)

Programa:

Johann Sebastian Bach

Bilietų kaina

nuo 25,20* €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Mėgaukis lėtai: Gurmaniškas J. S. Bacho muzikos vakaras su A. Paley

„Salve Musica“ festivalis tęsiasi! Gruodžio 21 d., ketvirtadienį, 18.30 val. Klaipėdos koncertų salėje melomanų dėmesio laukia gurmaniškas Johanno Sebastiano Bacho muzikos vakaras su pasaulinį pripažinimą pelniusiu pianistu Alexandru Paley. Savo stulbinama technika, nepaprastai įvairiapusiu koncertiniu repertuaru bei unikalios menininko vaizduotės paženklintomis interpretacijomis garsėjantis atlikėjas muzikuos kartu su žmona pianiste Pei-Wen Chen ir talentingų lietuvių atlikėjų suburtu ansambliu „Paleasis“.

Fortepijono virtuozą Bacho muzika lydi beveik nuo pirmųjų profesionalaus muziko žingsnių. 1984 m. Leipcige jis laimėjo šio kompozitoriaus vardo pianistų konkursą ir nuo tada charizmatiškasis atlikėjas augina ypatingą santykį su šio kompozitoriaus muzika. Ją interpretuoja prestižinėse pasaulio koncertų salėse, originaliai perteikdamas baroko epochos genijaus kūrybą.

Tarp Niujorko ir Paryžiaus ilgai gyvenęs atlikėjas jau 3 metus savo namais vadina ir Vilnių. Lietuvoje nuolat koncertuoja bei savo žiniomis dalinasi su VDU Muzikos akademijos fortepijono katedros studentais. Čia išsipildė ir dar viena jo svajonė – A. Paley subūrė kamerinį ansamblį „Paleasis“, kurio pirmasis pasirodymas KKS vyko pernai lapkritį. „Dabar esu tikrai laimingas ir tokia laimė man yra didžiausias apdovanojimas“, – viename interviu yra sakęs A. Paley.

Visa A. Paley laimė Bacho muzikai suskambės Klaipėdos koncertų salėje gruodžio 21 d., ketvirtadienį, 18.30 val., kai bus atlikti 3 J. S. Bacho koncertai dviems klavyrams ir styginiams.

*Į bilieto kainą įskaičiuotas 1,20 Eur bilietai.lt sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, +370 650 17 988.

Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Sužinok daugiau apie KKS lankytojų taisykles čia.

  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams;
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams;
  • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą;
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje;
  • nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur);
  • ikimokyklinio amžiaus vaikai į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, neįleidžiami.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata