Koncertas šeimai  

Renginio data

2023 spalis 25

Pradžia

18:30

Trukmė:

1 val.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Choreografė

Inga Briazkalovaitė

Dalyvauja

Šokių mokyklos CODA šokėjos

Koncerto vedėja

Jonė Girdzijauskaitė

Programa:

Ludwig van Beethoven, Camille Saint-Saëns, Max Richter, Leroy Andersson, Karl Jenkins ir kt.

Bilietų kaina

nuo 11,20* €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Žaismingos muzikos orkestras šoka! XXVII programa

Naujoji Žaismingos muzikos orkestras šoka! XXVII programa kviečia visus pašokti! Spalio 25 dieną, trečiadienį, 12.00 ir 18.30 valandomis Klaipėdos koncertų salėje įvyks jau 27-oji šio populiariausio Klaipėdos koncertų salės renginių šeimai ciklo programa. Jos metu šoksime įvairius šokius: klasikinį valsą, baletą, tango, šiuolaikinius šokius… Palyginsime, kuo jie skiriasi ir kodėl šokti yra taip smagu!

Šokis yra choreografės ir šokėjos Ingos Briazkalovaitės stichija, kuria ji nori sužavėti tiek visus mažus ir didelius šio koncerto klausytojus, tiek Klaipėdos kamerinio orkestro narius ir netgi klausytojus, kuriems ji taip pat yra numačiusi choreografines užduotis.

Pati I. Briazkalovaitė ilgus metus šoko Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto trupėje, yra sukūrusi choreografiją Klaipėdos bei Kauno valstybinių muzikinių teatrų spektakliams.

Pastaruoju metu I. Briazkalovaitė tapo dar labiau žinoma kaip vertikalaus šokio pradininkė Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Ji šoko vertikalaus šokio spektakliuose „Kalbantis bokštas“, „Giedanti Vydūno upė“, „Kūrėjo kodas“. Vienas paskutinių jos meninių projektų – Ukrainos nepriklausomybės dienos proga Vilniuje ant Maskvos namų pastato fasado surengtas meninio šokio performansas „Dance of Freedom“, sulaukęs didelio visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio.

2008 metais Klaipėdoje I. Briazkalovaitė įkūrė šokių mokyklą „Coda“. Ją lanko įvairaus amžiaus vaikai, kurie ugdomi grupėse, suskirstytose pagal amžių ir sugebėjimus. Mokyklos vadovė džiaugiasi, kad tarp jos auklėtinių jau yra merginų, pasirinkusių profesionalaus šokėjo kelią. Baleto skyrių nacionalinėje M. Čiurliono menų gimnazijoje baigė arba dar joje mokosi aštuonios mokykloje „Coda“ užaugusios šokėjos.

Jaunosios šokių mokyklos „Coda“ šokėjos dalyvaus Žaismingos muzikos orkestras šoka! XXVII programa projekte ir pirmiausia trauks visų klausytojų dėmesį. Jos atliks I. Briazkalovaitės ir kitų choreografų sukurtas choreografines miniatiūras pagal Ludwigo van Beethoveno, Camille’io Saint-Saënso, Maxo Richterio, Leroy Anderssono, Karlo Jenkinso ir kitų autorių kūrinius.

I. Briazkalovaitė sako: „Šokis yra kaip maistas, kuriame turi būti visko. Kuo įvairesni ingridientai, tuo stipresnis skonio sprogimas burnoje. Bet visko turi būti su saiku. Koncerto metu jums bus pateiktas platus šokio meniu: nuo klasikinio šokio su puantais per humoristines šokio intermedijas iki ekspresyvaus tango“.

Grakštūs „Coda“ šokėjų judesiai, choreografinių miniatiūrų žaismė Klaipėdos koncertų salės scenoje kurs spalvingą šokio pasaką. Ją šokėjoms ir Mindaugo Bačkaus vadovaujamam Klaipėdos kameriniam orkestrui sekti padės koncerto vedėja Jonė Girdzijauskaitė.

Išsirinkite mėgstamiausius patiekalus šokio žanrusir mėgaukitės jais tiek akimis, ties ausimis, tiek kojomis ir visu kūnu! Šokti išties yra labai smagu!

*Į bilieto kainą įskaičiuotas 1,20 Eur bilietai.lt sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, +370 650 17 988.

Sužinok daugiau apie KKS lankytojų taisykles čia.

  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams;
  • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą;
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje;
  • nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur);
  • ikimokyklinio amžiaus vaikai į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, neįleidžiami;
  • edukacinėms programoms vaikams ir šeimai su Klaipėdiečio kortele nuolaidos netaikomos.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata