Renginio data

2024 sausis 12

Pradžia

18:30

Trukmė:

1 val. 50 min. (su pertrauka)

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Estijos filharmonijos kamerinis choras

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Tõnu Kaljuste (Estija)

Programa:

Arvo Pärt, Veljo Tormis

Bilietų kaina

nuo 15,20* €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Kompozitoriai Arvo Pärtas ir Veljo Tormis yra estų muzikos pasididžiavimas. A. Pärtas – vienas dažniausiai atliekamų klasikinės muzikos autorių visame pasaulyje. O V. Tormis laikomas geriausiu folkloro žinovų, kurio muzika, sakoma, turi šamanizmo galių. Šių kompozitorių kūrybą atliks vienas garsiausių profesionalaus meno kolektyvų – Estijos filharmonijos kamerinis choras, kurį žurnalas „BBC Music Magazine“ įvardijo vienu iš dešimties geriausių pasaulio chorų.

Koncerto programoje išgirsite A. Pärto sukurtą „Magnificat”, kurio melodija sudėliota pagal jo paties išrastą būdą, gimusį eksperimentuojant su senosios sakralinės muzikos skambesiu. Taip pat nuskambės tradicinių airiškų maldų įkvėptas „Elnio klyksmas” bei pravoslavų tikėjimo padiktuota pergalės nuotaikomis persmelkta kantata „Dopo la vittoria”.

Dievinantys folkloro skambesį šiame koncerte atras estų, Skandinavijos ir Sibiro platybėse gyvenusių žmonių palikimo interpretaciją. Turėsite galimybę išgirsti „Linksmų dainų”, „Vasaros saulėgrįžos” ir kitus kūrinius, kurie Jus garsais nukels link archaiškų šaknų.

Estijos filharmonijos kamerinį chorą 1981 m. įkūrė garsus dirigentas Tõnu Kaljuste. Šiandien šis kolektyvas žinomas, kaip vienas garsiausių Estijos profesionalios muzikos atlikėjų pasaulyje. Atliekami kūriniai papildė ne vieno garsaus muzikos festivalio ar žinomiausių orkestrų repertuarus. Pats choras net 14 kartų buvo nominuotas Grammy apdovanojimui ir du kartus kilo jį atsiimti.

Atsigaivinkime po Estijos muzikos žvaigždžių lietumi!

*Į bilieto kainą įskaičiuotas 1,20 Eur bilietai.lt sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, +370 650 17 988.

Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Sužinok daugiau apie KKS lankytojų taisykles čia.

  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams;
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams;
  • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą;
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje;
  • nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur);
  • ikimokyklinio amžiaus vaikai į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, neįleidžiami.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata