Miuziklas, kurio dainas mintinai moka visi šio žanro gerbėjai.

Kūrinys, kuris jau beveik 60 metų nepraranda savo populiarumo.

Tai tikrais įvykiais paremta istorija, jaudinanti skirtingų kartų žmones visame pasaulyje.

Tai – „Muzikos garsai“, visiems puikiai žinomas ir visų mėgstamas miuziklas, kurio pagrindu pastatytas muzikinis filmas tapo vienu komerciškai sėkmingiausių kūrinių kino istorijoje.


2018 metų rudenį jis įkvėpė Klaipėdos koncertų salės projekto visai šeimai „Žaismingos muzikos garsų orkestras“ tęsinį. Muzikinis spektaklis Richardo Rodgerso miuziklo „Muzikos garsai“ motyvais sulaukė gausių publikos aplodismentų tiek pačioje Koncertų salėje, tiek Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje.

Įvairių kartų klausytojus suartinantis projektas praėjusį vasarį vėl sugrįžo į Koncertų salės sceną ir prisistatė atsinaujinusia sudėtimi. Smagią muzikinę-teatrinę improvizaciją minėto miuziklo temomis vėl kuria profesionalūs dainuojantys aktoriai Evelina Šimelionė (ji taip pat yra šio spektaklio režisierė), Gytis Šimelionis ir dainuojantys vaikai, kurių dauguma mokosi Klaipėdos Vydūno gimnazijoje. Jiems akompanuoja Klaipėdos kamerinis orkestras, vadovaujamas Mindaugo Bačkaus. Kostiumais ir scenografija rūpinosi Laima Akstinaitė.

Kartais užmirštame būti geri, ypač tiems, kurie yra šalia. Pamirštame, kad reikia šypsotis, branginti vienas kitą ir dažniau būti kartu. O muzika gali dar labiau mus suartinti. Klausykimės muzikos, dainuokime, suaugusieji, kartu su vaikais ir šypsokimės!

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Evelina Šimelionė (režisierė ir aktorė)
Gytis Šimelionis (aktorius)
Laima Akstinaitė (kostiumų ir scenografijos dailininkė)
Dalyvauja: Barbora Cirtautaitė, Adelė Vozgirdaitė, Teodoras Žilvinas Žilinskas, Meda Bertulytė, Martynas Jackus, Mintarė Rindzevičiūtė (Klaipėdos Vydūno gimnazijos vokalinis ansamblis) ir Solveiga Mikniūtė (vadovė Ingrida Bertulienė)

Programa: muzikinis spektaklis Richardo Rodgerso miuziklo „Muzikos garsai“ motyvais

Naujienlaiškio prenumerata