Tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis

Renginio data

2023 gegužė 08

Pradžia

21:30

Trukmė:

1 val. 15 min.

Renginio vieta

Klaipėdos dramos teatras, Didžioji salė (Teatro g. 2)

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Solistas

Matthew Barley (violončelė, Jungtinė Karalystė)

Programa:

improvizacinė siuita violončelei, styginių orkestrui ir perkusijai

Bilietų kaina

14/18 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Drąsiai nerti į turiningą festivalio atidarymo šventę kviečia naktinis renginys su Klaipėdos kameriniu orkestru (meno vadovas ir dirigentas Mindaugas Bačkus). Orkestras ir violončelės žvaigždė iš Jungtinės Karalystės Matthew Barley svečius supažindins su braziliško kolorito nuspalvinta muzika, kurioje iškyla ir „Merginos iš Ipanemos“ – legendinio Brazilijos muzikantų karaliaus Antonio Carloso Jobimo bosanovos, 1960-ųjų hito – siluetas. Muzikos gurmanams charizmatiškas improvizatorius M. Barley pateikia išskirtinį muzikinį patiekalą su daugiau nei 50 proc. melodingo, karšto braziliško skambesio, dar pagardinto įvairių epochų dievaičių – J. S. Bacho, G. F. Händelio, S. Barberio, J. McLaughlino ir kt. – muzikos prieskoniais ir, žinoma, visagale improvizacija. „Nėra nieko geresnio kaip visiškai pasiduoti akimirkai, o vienas svarbiausių to ingredientų yra publikos kuriama atmosfera salėje – tai magiška alchemija, ir čia galima pasakyti dalykus, kurių nepasakysi užrašyta muzika“, – sako M. Barley.

  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams.
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems;
  • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.
  • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
  • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata