Tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis

Renginio data

2023 gegužė 11

Pradžia

17:00

Trukmė:

1 val.

Renginio vieta

Pilies muziejaus šiaurinė kurtina (Priešpilio g. 2)

Ansamblis „Cello Club“:

Arnas Kmieliauskas, Evaldas Petkus, Domas Jakštas, Povilas Jacunskas, Rokas Vaitkevičius, Gleb Pyšniak, Dainius Misiūnas, Šarūnas Pozniakovas

Programa:

Michael Gordon – „8“

Bilietų kaina

14 €

Išparduota
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Kad violončelė gali ir šokti, įrodys šio vakaro performansas. Unikaliam renginiui jėgas subūrė violončelininkų ansamblis iš Vilniaus „Cello Club“ ir Agnijos Šeiko vadovaujamas šokio teatras. Minimalistinis, banguojančios dinamikos, panardinantis į transą žymaus JAV kompozitoriaus Michaelio Gordono kūrinys „8“ ne tik skleidžia aštuonių violončelių skambesio burtus, bet savitai raiškai įkvepia ir judesio menininkus. Įvairius scenos menus sintezuojantį reginį su „Cello Club“ pateikia Lietuvoje apsistojęs belgų choreografas ir šokėjas Nielsas Claesas, žinomas ne tik mūsų scenose, bet ir Nyderlanduose, Izraelyje, Vokietijoje, Belgijoje, Vengrijoje ir kitur. 2017 m. N. Claesas ir Gintarė Marija Ščavinskaitė (projektas „Aside“) buvo apdovanoti „Auksiniu scenos kryžiumi“ kaip geriausi metų šokio atlikėjai. O šiandien Europoje nepaprastai išpopuliarėjus homogeninės sudėties ansambliams, charizmatiškieji „Cello Club“ muzikantai įrodys, koks įtraukiantis gali būti net aštuonių violončelių ansamblio skambesys. 2020 m. susikūrusiame „Cello Club“ griežia puikūs profesionalai, svarbiausių Lietuvos orkestrų nariai ir solistai, savo grupės pavadinime, reiškiančiame „violončelių klubą“, užkodavę atvirumo žinutę, savo programose nevengiantys humoro ir trinantys ribas tarp rimtojo meno ir pramogos.

  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams.
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems;
  • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.
  • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
  • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata