Renginio data

2023 spalis 27

Pradžia

14:00

Trukmė:

50 min.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Ekskursiją veda

Nijolė Dorotėja Beniušytė

Bilietų kaina

nuo 7,20* €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Klavesinas yra rečiau Koncertų salės repertuare sutinkamas instrumentas. Tai – baroko epochos simbolis. Barokiniai meno kūriniai – iškilmingi ir didingi, gausūs įvairių pagražinimų. Taip pat ir klavesinas atspindi to laikotarpio grožį. Klavesinai gali būti įvairių spalvų, išpuošti raštais. XVI–XVIII amžiuje jais grojo ir jiems muziką rašė garsiausi pasaulio kompozitoriai, tokie kaip J. S. Bachas ar W. A. Mozartas. Instrumentas iš kitų išsiskiria savo grojimo technika ir išskirtiniu skambesiu. Specialiai klaipėdiečių publiką susipažinti su šiuo instrumentu iš Italijos atvyksta profesionali klavesino atlikėja N. D. Beniušytė. Klavesinininkės rengiamoje edukacijoje skambės specialiai klavesinui parašyti kūriniai. Pagal galimybes, edukacijos dalyviai net galės iš arti apžiūrėti išskirtinį instrumentą.

*Į bilieto kainą įskaičiuotas 1,20 Eur bilietai.lt sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, +370 650 17 988.

Sužinok daugiau apie KKS lankytojų taisykles čia.

– 100 % Klaipėdos meno mokyklų (S. Šimkaus konservatorijos, E. Balsio gimnazijos, J. Karoso muzikos, J. Kačinsko muzikos, A. Brako dailės, LMTA Klaipėdos fakulteto) moksleiviams ir studentams (nuolaida netaikoma Bilietai.lt aptarnavimo mokesčiui).
– 100 % neįgaliesiems; neįgaliajam priskirtam asmeniui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.
– 50 % studentams, moksleiviams, senjorams, vaikams iki 7 m. (kontrolės metu būtina pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
– 10 % perkant 20 ir daugiau.
! Su „Klaipėdiečio kortele” nuolaidos edukacinėms programoms nėra taikomos.

Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata