Koncertas šeimai

Renginio data

2023 lapkritis 08

Pradžia

18:30

Trukmė:

1 val.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Ansamblis „Musica humana“

Meno vadovas ir dirigentas Robertas Beinaris

Solistė

Eglė Vakarinaitė (balsas)

Programa:

Walto Disney’aus kino studijos filmų muzika

Bilietų kaina

nuo 11,20* €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Užburianti animacinių filmų muzika

Animaciniai filmai – neatskiriama vaikystės dalis, įkvepianti svajoti ir plečianti fantaziją. Daug šios magijos užkoduota specialiai filmams sukurtoje muzikoje, kuri labai dažnai skamba ir už ekrano ribų. Tai įvyks koncerte „Disnėjaus filmų muzika“, kur ją gyvai atliks ansamblis „Musica Humana“ ir dainininkė Eglė Vakarinaitė. Klaipėdos koncertų salėje ši smagi edukacinė programa vaikams ir visai šeimai vyks lapkričio 8 dieną, trečiadienį, 18.30 valandą.

Šis Lietuvos nacionalinės filharmonijos projektas Vilniuje jau sulaukė daug gerų atsiliepimų, jo bilietai buvo išgraibstyti kituose Lietuvos miestuose, o dabar bus pristatytas Klaipėdoje. „Ansambliui tai – nuotykis, kuris gal iš pradžių atrodė kiek netikėtas, tačiau dabar tai – viena šilčiausiai sutinkamų muzikinių programų“, – pasakoja „Musica Humana“ meno vadovas ir dirigentas Robertas Beinaris.

Lietuvos nacionalinės filharmonijos kamerinio ansamblio „Musica humana“ kūrybinis kelias prasidėjo 1974 metais, jo koncertai buvo vieni pirmųjų senosios muzikos autentiškos interpretacijos atgaivinimo Lietuvoje ženklų. Šiandien ansamblio repertuare labai svarbi ir nauja lietuvių kompozitorių kūryba, pavyzdžiui, neseniai pajūryje gimusi opera-triptikas „Neringa“. Daug dėmesio kasmet skiriama ir įvairioms edukacinėms programoms, o naujausioje iš jų skamba Walto Disney’aus kino studijos filmų muzika.

Kartu su ansambliu „Musica Humana“ filmuose skambančias populiarias dainas atliks Eglė Vakarinaitė – patyrusi popmuzikos ir džiazo vokalistė bei pedagogė. Ji ne kartą yra pasirodžiusi džiazo festivaliuose, televizijos projektuose, koncertavusi su įvairių žanrų atstovais: nuo elektroninės muzikos meistrų „Happyendless“, repo grupės „G&G Sindikatas“ iki džiazo didmeistrio Petro Vyšniausko.

„Dainuoti kūrinius iš šių animacinių filmų yra nemenkas iššūkis – dažnai, juos žiūrėdami, net nesusimąstome, kokios šios dainos sudėtingos ir nuostabios. Yra tekę dainuoti įvairių žanrų muziką, tačiau šie koncertai teikia išskirtinį džiaugsmą – jau per pirmą pasirodymą buvo akivaizdu, kad vaikai puikiai žino visas šias dainas ir šiltai į jas reaguoja. Teko sutikti ir tėvelių, kurie vaikus į šį koncertą vedė ne vieną kartą – tai didžiausias komplimentas“, – sakė solistė E. Vakarinaitė.

Koncerte išgirsite muziką, kuri „subalansuota“ vaikams, tačiau tinka ir suaugusiems. Animaciniai filmai, kuriuos primins jo programa, yra gerai žinomi tiek mažyliams, tiek jų seneliams. Tai „Gražuolė ir pabaisa“, „Undinėlė“, „Aladinas“, „Ledo šalis“, „Princesė ir varlius“, „101 dalmatinas“,„Liūtas karalius“ ir kiti.

Šios dainos tampa neatsiejama filmo istorijos dalimi, jas pamilsta ir kino kritikai, skiriantys garbingus „Oskarų“ apdovanojimus. Populiariausiems animaciniams filmams dainas rašo žymiausi pasaulio kompozitoriai ir populiariosios muzikos atlikėjai, pavyzdžiui, tokios muzikos legendos kaip Philas Collinsas, Eltonas Johnas ar Peteris Gabrielis. Tai – muzika, kuri prilygsta ryškiausiems pop, roko, džiazo, miuziklų kūriniams. Nereikia stebėtis, kad šių dainų mokoma ir muzikos mokyklose – jauniausiems klausytojams jie tampa įžanga į nuostabų muzikos pasaulį.

Nors dainos ir puikiai žinomos, koncerte jos skambės naujai – projektui sukurtos specialios aranžuotės. Klausytojai ne tik mėgausis muzika, bet ir išgirs įdomių istorijų apie šiuos animacinius filmus, juose skambančių dainų atsiradimą ir užkulisius. Tai – smagi muzikinė kelionė, kupina dainų, kurias nuo pirmos koncerto minutės kartu niūniuoja ir vaikai, ir jų tėveliai.

„Nuotaika šiuose koncertuose – šventiška ir pakili. Juk visi viduje išliekame bent šiek tiek vaikais, o ši muzika – išties užburianti“, – į koncertą kviečia „Musica Humana“ meno vadovas R. Beinaris.

*Į bilieto kainą įskaičiuotas 1,20 Eur bilietai.lt sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, +370 650 17 988.

Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Sužinok daugiau apie KKS lankytojų taisykles čia.

  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams;
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams;
  • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą;
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje;
  • nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur);
  • ikimokyklinio amžiaus vaikai į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, neįleidžiami.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata