Renginio data

2023 birželis 08

Pradžia

18:30

Trukmė:

1 val. 50 min. (su pertrauka)

Renginio vieta

KIaipėdos koncertų salė

Dalia Dėdinskaitė (smuikas)

Gleb Pyšniak (violončelė)

Lukas Geniušas (fortepijonas)

Programa:

Clara Schumann, Robert Schumann, Johannes Brahms

Bilietų kaina

14 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Klaipėdos koncertų salėje skambės Dalios Dėdinskaitės, Glebo Pyšniako ir

Luko Geniušo programa, apipinta meilės istorijomis

Į Klaipėdą atvyksta „Fantastiškieji romantikai“! Taip pavadinta pripažintų ir talentingų solistų bei kamerinės muzikos atlikimo entuziastų – smuikininkės Dalios Dėdinskaitės, violončelininko Glebo Pyšniako ir pianisto Luko Geniušo – programa. Klaipėdos koncertų salėje jos paklausyti kviečiame birželio 8 dieną, ketvirtadienį, 18.30 valandą.

„Grodami trio su Glebu ir Luku jaučiame bendrą kvėpavimą ir esame visiškai laisvi – tai yra nuostabus pojūtis!“ – atvirauja smuikininkė D. Dėdinskaitė. Visi trys atlikėjai jau yra įsitvirtinę kaip vieni įdomiausių ir ryškiausių savo kartos muzikų, kurių pasirodymai žavi publiką prestižinėse koncertų salėse. „Būtent Klaipėdos koncertų salėje 2018 metų pavasarį įvyko mūsų kaip fortepijoninio trio debiutas, todėl kiekvienas koncertinis sugrįžimas sukelia tik geriausias emocijas“, – prisimena violončelininkas G. Pyšniakas.

Austrijos sostinėje Vienoje įgiję prestižinį profesinį išsilavinimą D. Dėdinskaitė ir G. Pyšniakas klaipėdiečių publikai pažįstami ir kaip buvę Klaipėdos kamerinio orkestro koncertmeisteriai. Vėliau D. Dėdinskaitė dirbo Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro koncertmeistre, o G. Pyšniakas muzikavo Čiurlionio kvartete. Šiuo metu talentingų muzikų šeima, turėdama daug įvairiausių kūrybinių sumanymų, rengia klasikinės ir šiuolaikinės muzikos programas, dalyvauja šalies ir užsienio festivaliuose. Jau daugiau nei 10 metų smuikininkė ir violončelininkas kartu koncertuoja kaip „Duettissimo“, taip pat pasirodo atskirai su įvairiais kamerinės muzikos atlikėjais, chorais bei orkestrais.

L. Geniušas taip pat puikiai pažįstamas Klaipėdos publikai – daugelį metų stebime pianisto profesinę karjerą, pasiektą brandą ir džiaugiamės kiekvienu jo apsilankymu uostamiestyje. Čia vis dažniau jį matome tiek kaip solistą, tiek su kolegomis atliekantį kamerinę muziką.

L. Geniušas gimė, augo ir studijavo Maskvoje, o nuo pandemijos pradžios kartu su žmona pianiste Anna daugiausia laiko praleidžia Vilniuje. Sukaupti svarbūs laimėjimai svarbiuose F. Chopino ir P. Čaikovskio tarptautiniuose pianistų konkursuose įtraukė L. Geniušą į pasaulyje geidžiamų atlikėjų elitą. „Toks mano likimas – gimti šeimoje, kurios 80 procentų kelių kartų narių yra muzikantai. Sunku buvo priešintis tokiam lemties balsui“, – sako pianistas, paklaustas, kodėl pasirinko muziko kelią.

Šioje programoje aukščiausio meistriškumo atlikėjų trio gros fantastiškųjų romantikų – trijų vokiečių kompozitorių – muziką. „Atliksime mūsų naują, dar niekur neskambėjusią, meilės istorijomis apipintą programą“, – pasakoja D. Dėdinskaitė. Koncerto temą įkvėpė Roberto Schumanno metinės – birželio 8 dieną, kada vyks renginys, yra kompozitoriaus gimtadienis. Programoje skambės R. Schumanno, jo žmonos Claros Schumann ir kolegos bei artimo šeimos draugo Johanneso Brahmso kūriniai. Atlikėjai gros tiek trio sudėtyje, tiek duetais.

„Kviečiame klaipėdiečius ir miesto svečius į fantastiškos romantinės muzikos vakarą, – sako D. Dėdinskaitė. Iki susitikimo įkvepiančiame koncerte!

  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams.
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams;
  • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.
  • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
  • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata