Tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis

Renginio data

2023 gegužė 12

Pradžia

17:00

Trukmė:

1 val. 30 min.

Renginio vieta

LMTA Klaipėdos fakulteto koncertų salė (K. Donelaičio g. 4)

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Solistai:

konkurso laureatai

Dirigentas

Martynas Staškus

Programa:

D. Geringo tarptautinio konkurso laureatų atliekami kūriniai solo violončelei, violončelei ir fortepionui, violončelei ir orkestrui

Bilietų kaina

Nemokamai

Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Šis koncertas – tai intensyvaus atlikėjų ir komisijos darbo rezultatas, kuriuo klausytojus pradžiugins 2023 m. Tarptautinio Davido Geringo violončelininkų konkurso nugalėtojai. Besivaržę dviejose kategorijose – jaunimo ir profesionalų – Lietuvos ir užsienio šalių profesionalūs atlikėjai ir violončelės specialybės mokiniai bei studentai parodys gražiausius savo atliekamus kūrinius, komisją sužavėjusį savo meistriškumą ir muzikavimo kokybę. Laureatai atliks kūrinius solo violončelei, violončelei ir fortepijonui, taip pat muzikuos su Klaipėdos kameriniu orkestru, diriguojamu patyrusio maestro Martyno Staškaus.

  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams.
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems;
  • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.
  • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
  • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata