Tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis

Renginio data

2023 gegužė 12

Pradžia

23:45

Trukmė:

1 val. 10 min.

Renginio vieta

Gastrobaras „Švyturys Bhouse“ (Kūlių Vartų g. 7)

Projektas „Voiceless“

Bilietų kaina

Nemokamai

Renginio aprašymas
Informacija klausytojams

Festivaliui pasiekus finišo tiesiąją neįmanoma nedriokstelti muzikinių fejerverkų! Ten, kur baigiasi klasika, prasideda „Voiceless“! Jų koncertai iškart tampa smagiu vakarėliu, kuriame energijos įgaunama mėnesiui, jų koncertuose niekas nesėdėti savo vietose, o šėlsta mėgaudamiesi įtraukiančia muzika. „Voiceless“ – analogų neturinti profesionalių muzikantų grupė, kurios sudėtis – dvi violončelės ir būgnai! Atlikėjai groja roko klasiką, modernios popmuzikos aranžuotes bei savo kūrybą. Ar violončelės gali būti tokios pašėlę rokerės? Taip! Ir jūs turite tai išgirsti ir pamatyti!

  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata