XLIX festivalis „Klaipėdos muzikos pavasaris“

Programa jaunimui ir šeimai

Renginio data

2024 balandis 12

Pradžia

18:30

Trukmė:

50 min.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Klaipėdos Vydūno gimnazijos mišraus choro merginų grupė

Vadovė Ingrida Bertulienė

Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos mišraus choro merginų grupė

Vadovė Jolanta Vyšniauskienė

Dirigentė

Adrija Čepaitė

Režisierė

Evelina Šimelionė

Programa:

Vidmantas Bartulis, Arvydas Malcys

Bilietų kaina

11,20* €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Pavasarį kvies visos stichijos

Ugnis, oras, žemė, vanduo – stichijos, valdančios kiekvieną žmogų ir klausytojai galės jas patirti balandžio 12-ąją, įvyksiančiame koncerte „Keturios stichijos“. Uostamiesčio scenose dar nė karto neskambėjęs kūrinys taps Klaipėdos kamerinio orkestro dovana jaunosios kartos klasikinės muzikos gerbėjams, pasinersiantiems į kompozitoriaus Vidmanto Bartulio kūrybinius ieškojimus. Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą, kompozitorių V. Bartulį jo kolegė Zita Bružaitė yra apibūdinusi kaip „didįjį muzikos poetą“. Tad pasineriant į „Keturios stichijas“ bus galima patirt stilių, žanrų, manierų, nuotaikų ir potyrių įvairovę, kuri kompozitoriaus kūryboje yra išskirtinė, įvertinta svariais apdovanojimais bei vertinama tiek atlikėjų, tiek publikos.

Ši programa leis pajusti paprastą ir tikrą V. Bartulio muzikos grožį, žavintį nuoširdumu, o muzika padės geriau suprasti keturis elementus – ugnį, orą, žemę, vandenį – stichijas, valdančias viską aplinkui. Klaipėdos kamerinis orkestro atlikėjų įsitikinimu tai ypatinga programa, kurioje susijungia net keli menai: muzika, teatras, poezija ir fotografija, o muzikiniu garsu išreikštas stichijas patirti bus galima klausantis Ramutės Skučaitės eilių.

*Į bilieto kainą įskaičiuotas 1,20 Eur bilietai.lt sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, +370 650 17 988.

Sužinok daugiau apie KKS lankytojų taisykles čia.

  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams;
  • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančius neįgaliojo ir jį lydinčio asistento pažymėjimus. Neįgaliojo asmens pažymėjime ir lydinčiojo asistento pažymėjime, neįgaliojo vardas ir pavardė privalo sutapti;
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje;
  • nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata