X Klaipėdos kariliono festivalis

Renginio data

2023 birželis 24

Pradžia

21:00

Trukmė:

1 val.

Renginio vieta

Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelis (Liepų g. 12)

Paul Maassen (karilionas, Nyderlandai)

NeoQuartet (Lenkija):

Karolina Piątkowska-Nowicka (I smuikas), Paweł Kapica (II smuikas), Michał Markiewicz (altas), Krzysztof Pawłowski (violončelė)

Choreografės ir šokėjos

Dovilė Binkauskaitė, Inga Kuznecova

Koncertą veda

Kristupas Bubnelis

Programa:

Paul Maassen. Baletas „Arachnė“

Bilietų kaina

Nemokamai

Renginio aprašymas
Informacija klausytojams

Baigiamajame festivalio koncerte klausytojų laukia intriguojanti kariliono muzikos ir šiuolaikinio šokio sintezė. Pirmąkart festivalyje pasirodysiantis Nyderlandų karilionininkas Paul Maassen yra parašęs baletą karilionui ir styginių kvartetui, kurį pats koncerte ir atliks kartu su NeoQuartet kolektyvu iš Lenkijos. Baleto choreografiją kurs dvi klaipėdietės choreografės ir šokėjos Dovilė Binkauskaitė bei Inga Kuznecova.

Jau 36 metus gyvuojantis Klaipėdos karilionas tapo miesto savitumo simboliu. Nesvarbu, ar lis lietus, ar švies saulė – Klaipėdos kariliono festivalis svetingai lauks jūsų, mieli klausytojai!

  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata