EDUKACINĖ PROGRANA ŠEIMAI TARPTAUTINĖS VAIKŲ GYNIMO DIENOS PROGA

Renginio data

2023 gegužė 31

Pradžia

18:30

Trukmė:

1 val.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salės I a. fojė

Klaipėdos choras „Aukuras“

Meno vadovas Tomas Ambrozaitis

Solistė

Raimonda Narsejeva (džiazo vokalas)

Dalyvauja

Mindaugas Putna (fortepijonas)

Dirigentė

Dovilė Kirdaitė

Koncerto vedėja

Jonė Girdzijauskaitė

Programa:

Anders Edenroth, Billy Steinberg, George D. Weiss ir improvizacinės staigmenos, kai klausytojai tampa atlikėjais

Bilietų kaina

8 Eur €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Tarptautinei vaikų gynimo dienai – džiazuojančio choro koncertas

Vasaros išvakarėse kviečiame į koncertą visai šeimai, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Publiką įtraukiančią džiazo muzikos programą jums paruošė Klaipėdos choras „Aukuras“, kuriam šį kartą diriguos jaunosios kartos dirigentė Dovilė Kirdaitė. Kartu muzikuos džiazo vokalo profesionalė Raimonda Narsejeva, pianistas Mindaugas Putna, o koncertą ves Jonė Girdzijauskaitė. Koncertas „Pasitinkam vasarą džiazo ritmu“ Klaipėdos koncertų salės I aukšto fojė gegužės 31 dieną, trečiadienį, įvyks du kartus – 12.00 ir 18.30 valandomis.

Klaipėdos choro „Aukuras“ meno vadovas Tomas Ambrozaitis naują visai šeimai skirtą programą patikėjo parengti dirigentei Dovilei Kirdaitei, kuri yra šio kolektyvo chormeisterė. Ji choro dirigentės profesiją įgijo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, mokslus tęsė Briuselio karališkojoje konservatorijoje, stažavosi garsiausiame Briuselio operos teatre „La Monnaie De Munt“. Dar studijuodama ji dainavo choruose „Jauna muzika“, „Brevis“, „Draugiški projektai“, vadovavimo patirties sėmėsi chore „Ugnelė“.

Dirigentė atskleidžia, ko gali tikėtis klausytojai: „Koncertas bus nepaprastai gražus savo tekstų gilumu ir jautrumu, o muzikinė programos dalis kupina netikėtumų. Galime atskleisti, kad salėje sėdintys žiūrovai taps kūrinių dalimi ir bus kviečiami prisijungti dainuoti ir ploti ritmus kartu.“

Greta improvizacijų nuskambės kūriniai, kuriuos parašė kompozitoriai Anders Edenroth, Billy Steinberg, George David Weiss ir kiti. „Kūriniai nustebins savo ritmais ir spalvomis, kurias padės kurti ne tik žiūrovai, nuostabaus balso solistė R. Narsejeva, bet ir puikus džiazo pianistas M. Putna“, – sako D. Kirdaitė, pridėdama, kad bus tiek puikiai pažįstamos muzikos, tiek Lietuvoje dar neskambėjusių kūrinių.

Džiazo vokalistė Raimonda Narsejeva atvirauja, kad studijuodama Klaipėdoje turėjo svajonę padainuoti su choru „Aukuras“. „Sugrįžimas į savo „muzikinį lopšį“ kupinas sentimentų ir gražių jausmų. Į programą norėjosi sudėti prasmingiausius žodžius, švelniausius jausmus ir, žinoma, žmonių draugystę“, – pasakoja koncerto atlikėja.

Įvairių džiazo konkursų laureatė taip pat yra miuziklų „Eglė žalčių karalienė“ ir „(ne)Laimingi žmonės“ meno vadovė, jos balsas skamba muzikos albumuose, kuriuos įrašė su krikščioniška šlovinimo grupe „Iš arčiau“ ir pasaulinio garso atlikėja Sheila Ray Charles. Savo veikloje dainininkė praktikuoja Bobby Mc Ferrino įkvėptus publiką įtraukiančius dainų ratus: „Taip nešu žinią, kad muzika gydo, džiugina ir ją gali atlikti kiekvienas“.

Klaipėdos choras „Aukuras“, įkurtas 1993 metais, praėjusį rudenį pradėjo naują kūrybinės veiklos etapą – choro meno vadovu tapo Tomas Ambrozaitis. Jis teigia, kad „ankstesnių programų panoramoje choras turėjo nemažai patirties atlikdamas džiazines kompozicijas arba aranžuotes chorui. Tęsdamas savo meninę veiklą kolektyvas stengsis išlaikyti laiko ir publikos patikrintas repertuaro kryptis“.

Po repeticijų atlikėjai dažnai jaučia, kad bus labai geras koncertas. Įsitikinkite tuo patys! „Šiame koncerte ne tik mėgausimės muzikos klausymu bei atlikimu, bet ir kiekvienas iš mūsų tapsime muzikos kūrėjais,“ – apie vasarą kviečiantį džiazuojančio choro renginį visai šeimai pasakoja R. Narsejeva.

Iki susitikimo koncerte!

  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams.
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams;
  • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.
  • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
  • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata