Tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis

Renginio data

2023 gegužė 13

Pradžia

17:00

Trukmė:

1 val. 15 min.

Renginio vieta

Prano Domšaičio galerija (Liepų g. 33)

Violončelių kvartetas „PlaCello“ (Rumunija):

Răzvan Suma, Ștefan Cazacu, Ella Bokor, Mircea Marian

Programa:

M. A. Charpentier, G. F. Händel, W. A. Mozart, P. Čaikovskij, G. Verdi, G. Rossini

Bilietų kaina

Nemokamai

Renginio aprašymas
Informacija klausytojams

Kad po violončelių šėlsmo, džiazavimo ir šokių violončelės gali panašia nuotaika skleisti ir klasikinį grožį – įrodo talentingų ir daug scenose pasiekusių violončelininkų kvartetas „PlaCello“ iš Rumunijos. Răzvano Suma’os suburtas ansamblis parengė putojančių tarsi šampanas, trykštančių energija baroko ir klasikos operų uvertiūrų ir kitų įspūdingų kūrinių programą. Kaip sako kvarteto vadovas, „čia viskas sukasi apie naują pradžią. Kadangi operos prasideda uvertiūromis, tikimės, kad tai simbolizuos pasaulio sugrįžimą į tokį, koks jis buvo anksčiau.“ Ar tai ne puikus būdas pasiruošti sugrįžti į nauja energija papildytą gyvenimo ritmą? Į ateinančią naujų darbų savaitę?

  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata