Vasaros koncertų ciklas

Renginio data

2023 liepa 01

Pradžia

19:30

Renginio vieta

Parko estradoje prie Klaipėdos koncertų salės

Elektroninio roko grupė „Royce“:

Ilja Gun (vokalas), Kristina Jatautaitė (vokalas), Karolis Žioltikovas (gitara), Artūr Mamin (bosinė gitara), Justas Katauskis (klavišiniai), Simonas Olechnavičius (mušamieji), Vitas Vaičiulis (elektronika)

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Klaipėdos brass kvintetas:

Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Tadas Česnauskas (trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)

Programa:

grupės „Royce“ autorinės dainos su kamerinio orkestro ir brass kvinteto pritarimu (Vytauto Bikaus aranžuotės)

Bilietų kaina

24/30 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

„ROYCE X“ koncerte – uždeganti elektroninio roko, styginių orkestro ir pučiamųjų muzikos sintezė

To Klaipėdoje dar nebuvo! Liepos 1 dieną, šeštadienį, 19.30 valandą šalia Klaipėdos koncertų salės esančio parko erdvę užlies elektroninio roko, styginių ir pučiamųjų instrumentų skambesys. Čia vyks Klaipėdos koncertų salės rengiamo Vasaros koncertų ciklo projektas „ROYCE X“, skirtas elektroninio roko grupės „ROYCE“ kūrybinės veiklos 10-mečiui. Jis ypatingas dar ir tuo, kad sujungs skirtingų muzikos stilių Klaipėdos atlikėjus. Praturtintos Klaipėdos kamerinio orkestro (meno vadovas Mindaugas Bačkus) ir Klaipėdos brass kvinteto (meno vadovas Sigitas Petrulis) spalvomis žinomos grupės autorinės kompozicijos įgaus visiškai kitą formą, netikėtą skambesį ir spalvą. Tai bus uždeganti elektroninio roko, styginių ir pučiamųjų muzikos sintezė, nepaliksianti nei vieno abejingo klausytojo.

Grupės „ROYCE“ sudėtyje muzikuos jos lyderis Ilja Gun (vokalas), Kristina Jatautaitė (vokalas), Karolis Žioltikovas (gitara), Artūr Mamin (bosinė gitara), Justas Katauskis (klavišiniai), Simonas Olechnavičius (mušamieji) ir Vitas Vaičiulis (elektronika).

Būsimo koncerto proga „ROYCE“ siela ir variklis, ambicingasis grupės lyderis, vokalistas ir dainų kūrėjas I. Gun prisimena jos susikūrimo pradžią. „Grupės istorijos ataskaitos tašką dedu nuo tos datos, kai tarp manęs ir bosisto įvyko pirmasis susirašinėjimas facebook‘e. Tai buvo 2013 metais. Pradėjome groti ir metus laiko repetavome, pirmasis pasirodymas įvyko 2014 metais. Pradžioje grojome Depeche Mode koverius, vėliau ėmėme atlikti savo muziką“.

Ilgai kūręs ir dešimtmetį dalyvavęs įvairiuose underground projektuose Ilja teigė pajutęs, kad esama erdvė tapo per ankšta tobulėjimui. Atsirado poreikis visiškai kitokiam kokybės pojūčiui. „Supratau, kad atėjo laikas visas idėjas ir sukauptą muzikinę patirtį paversti į „ROYCE“.

„ROYCE“ – tai tobulas derinys sodraus ir išraiškingo vokalo, sintezatorinių instrumentuočių, puikiai suderančių su nuolat judančiomis boso partijomis (A. Mamin), vietoje ir laiku suskambančiais klavišiniais (J. Katauskis) bei ilgesiu ir mirties nuojauta dvelkiančia gitaros kalba (K. Žioltikovas). Tekstai ryškūs filosofinėmis ir aiškiai suprantamomis prasmėmis, prasiveržiančiomis groteskiškais ir įmantriais, tačiau tuo pačiu lengvai pajaučiamais vaizdais.

Pasak I. Gun, „10 metų, be abejonės, yra nuostabus jubiliejus. Svarbiausia, kad grupė išsilaikė. Klaipėda – mažas miestas, bet išsibarstęs, tad būsimame koncerte įvyks susijungimas su Klaipėdos kameriniu orkestru, Klaipėdos brass kvintetu. Tai bus klaipėdietiškas projektas visomis prasmėmis (apart Vytauto Bikaus), iš profesionaliosios pusės – paties aukščiausio lygio. Viską, ką geriausio turime Klaipėdoje, surinkome į vieną vietą“.

Koncerto programoje bus atliekami tiek nauji, tiek jau žinomi „ROYCE“ kūriniai („Iš smėlio ir pieno“, „Coming Home“, „Eikit, žmonės“ ir kt.). kuriuos specialiai šiam projektui aranžavo Vytautas Bikus.

Projektas tikisi patraukti plačią tiek akademinės, tiek roko bei elektroninės muzikos gerbėjų auditoriją. Liepos 1 dieną visus kviečiame į uždegantį „ROYCE X“ koncertą!

Projekto mecenatas

 • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
 • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.

Vaikų žaidimų aikštelė, esanti prie KKS, (vadovaujantis Klaipėdos m. savivaldybės leidimu Nr. VTS-105) yra uždaroma nuo 18 iki 21 val. šiomis koncertų dienomis:

 • Birželio 29 d. „Unikalus duetas”
 • Liepos 1 d. „Royce X“
 • Liepos 5 d. „Aukuras ir Tykumos“
 • Liepos 7 d. „Fortepijono muzikos naktis”
 • Liepos 11 d. „Spalvų skambesys II“
 • Liepos 14 d. „Dievų mitai, žmonių ritmai“
 • Liepos 19 d. „Niujorkas prie Baltijos”
 • Liepos 21 d. „Laws of distractions”
 • Liepos 27 d. „Grieg in Jazz”
 • Liepos 29 d. „Koncertas Nr. 5”
 • Rugpjūčio 3 d. „Chordos ir Sheep Effect”
 • IŠIMTIS. Rugpjūčio 2 d. „Ritmo žaidimai: šventės” – vaikų žaidimų aikštelė uždaroma nuo 10.30 iki 13:00 val. ir 17:00 iki 20:00 val.
 • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
 • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams.
 • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams;
 • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
 • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.
 • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.
 • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
 • Ikimokyklinio amžiaus vaikai į Vasaros koncertų ciklo renginius, išskyrus edukacinius projektus, įleidžiami nemokamai (neužimant sėdimos vietos).
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata