Tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis

Renginio data

2023 gegužė 09

Pradžia

19:00

Trukmė:

1 val. 15 min.

Renginio vieta

Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčia (Savanorių g. 4)

Baroko ansamblis „Les Basses Réunies“ (Prancūzija):

Bruno Cocset (barokinė violončelė ir violos; meno vadovas), Emmanuel Jacques (barokinė violončelė), Richard Myron (kontrabosas), Bertrand Cuiller (klavesinas)

Programa:

D. Ortiz, A. Falconieri, R. Greco, G. Bononcini, S. Lanzetti ir kt.

Bilietų kaina

Nemokamai

Renginio aprašymas
Informacija klausytojams

Ši festivalio diena istorinė tikrąja šio žodžio prasme. Susitiksime su dabartinės violončelės prosenele iš Italijos! Skambės itin retai Lietuvoje girdima autentiška, istorinė, barokinė violončelė ir kiti senoviniai instrumentai. Festivalyje svečiuojasi žymiausias pasaulyje barokinės violončelės atlikimo maestro Bruno Cocset su savo ansambliu „Les Basses Réunies“. Tai vienintelė galimybė muzikine laiko mašina nusikelti į XVI–XVII amžius ir išgirsti vienus pirmųjų violončelės repertuaro pavyzdžių, sukurtų Italijoje ir Ispanijoje. Diego Ortiz, Andrea Falconieri, Rocco Greco, Giovanni Bononcini, Salvatore Lanzetti ir kt. kompozicijos, atgimę autentišku skambesiu po Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčios skliautais – ar gali būti įspūdingiau prisiliesta prie Europos kultūros istorijos?

  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata