Klaipėdos choras Aukuras

SIELOS MUZIKA

Klaipėdos choras „Aukuras“ susibūrė 1993 m. choro dirigentų Alfonso Vildžiūno ir Vladimiro Konstantinovo iniciatyva. Nuo 1996 m. kolektyvui vadovauja A. Vildžiūnas.

Plačia ir įvairia veikla kolektyvas laužo stereotipus ir nemano, kad choras – rimtas ir nuobodus dalykas. Stiprūs balsai, artistiškumas, demokratiškas repertuaras jam pelno dideles publikos simpatijas. Ne tik klausytis choro, bet ir žiūrėti į jį smagu, nenuobodu.

Profesionalai vertina turtingą ir sodrų choro skambesį, gerą intonaciją bei dėmesį moderniems, techniškai sudėtingiems kūriniams, kuriuos jis atlieka su dideliu entuziazmu. Choras yra aktyvus Klaipėdos muzikinio gyvenimo dalyvis. Jo repertuarą sudaro įvairių epochų ir stilių bažnytinė bei pasaulietinė muzika, džiazo kompozicijos ir spiričiuelių aranžuotės, edukacinės programos.

„Aukuras“ yra keturiolikos tarptautinių konkursų laureatas. Jo koncertinėje biografijoje – šimtai koncertų ne tik Lietuvoje, bet ir Tailande, Izraelyje, Kanadoje, JAV, Meksikoje, daugelyje Europos šalių. 

Chormeisteris Kęstutis Kačinskas

KOLEKTYVO VADYBA:

T + 370 46 393962 
M + 370 620 64151
dovile.kacergyte@koncertusale.lt

Vaizdo įrašas: