Klaipėdos choras Aukuras

SIELOS MUZIKA

Klaipėdos choras „Aukuras“ susibūrė 1993 m. choro dirigentų Alfonso Vildžiūno ir Vladimiro Konstantinovo iniciatyva. Nuo 1996 m. iki 2022 m. liepos mėn. kolektyvui vadovavo A. Vildžiūnas. Nuo 2022 m. rugpjūčio – Tomas Ambrozaitis. 

Plačia ir įvairia veikla kolektyvas laužo stereotipus ir nemano, kad choras – rimtas ir nuobodus dalykas. Stiprūs balsai, artistiškumas, demokratiškas repertuaras jam pelno dideles publikos simpatijas. Ne tik klausytis choro, bet ir žiūrėti į jį smagu, nenuobodu.

Chormeisterė – Dovilė Kirdaitė.

Profesionalai vertina turtingą ir sodrų choro skambesį, gerą intonaciją bei dėmesį moderniems, techniškai sudėtingiems kūriniams, kuriuos jis atlieka su dideliu entuziazmu. Choras yra aktyvus Klaipėdos muzikinio gyvenimo dalyvis. Jo repertuarą sudaro įvairių epochų ir stilių bažnytinė bei pasaulietinė muzika, džiazo kompozicijos ir spiričiuelių aranžuotės, edukacinės programos.

„Aukuras“ yra keturiolikos tarptautinių konkursų laureatas. Jo koncertinėje biografijoje – šimtai koncertų ne tik Lietuvoje, bet ir Tailande, Izraelyje, Kanadoje, JAV, Meksikoje, daugelyje Europos šalių. 

KOLEKTYVO VADYBA:

Justina Orlovskytė-Mikniuvienė
Mob. +370 674 89 129
E. p. justina.mikniuviene@koncertusale.lt

Vaizdo įrašas: