Renginio data

2024 kovas 12

Pradžia

18:00

Trukmė:

1 val. 40 min.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Režisierius

Ričardas Vitkaitis

Pjesės autorius

Ramūnas Šimukauskas

Scenografė ir kostiumų dailininkė

Eglė Krasnovė

Vaidina:

Vitalija Mockevičiūtė arba Neringa Varnelytė, Gabrielė Malinauskaitė, Andrius Bialobžeskis, Julius Žalakevičius.

Bilietų kaina

24.20 - 25.20 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas

Atostogos su antrąja puse Palangoje. Beveik visiems pažįstama situacija. Aktorių teatro komedijoje ATOSTOGOS SU ŽMONA simpatiškas muzikos prodiuseris Tomas (akt. Julius Žalakevičius) atvažiuoja su savo mylimąja Egle (akt. Gabrielė Malinauskaitė) į Palangą.

Apsigyvena prabangiuose apartamentuose ir planuoja vakare romantišką vakarą, kurio metu piršis savo išrinktąjai. Deja, planas žlunga. Į tuos pačius apartamentus, švęsti savo vestuvių dvidešimtmečio, atsikrausto kita pora, Irena (akt. Vitalija Mockevičiūtė/ Neringa Varnelytė) ir Alfonsas (akt. Andrius Bialobžeskis). Kodėl susidubliavo užsakymas?

Ar Tomui ir Eglei pavyks romantiškas vakaras, kai tuose pačiuose apartamentuose apsigyvena nepažįstamieji iš provincijos? Ar dvidešimties metų Irenos ir Alfonso patirtis santuokoje bus geras pavyzdys Eglei ir Tomui?

O gal kaip tik atgrąsys juos nuo lemtingo žingsnio? O dar paaiškės, kad kai kas slepia didelę paslaptį ir ta paslaptis piršlybas pastatys ant bedugnės krašto.

Komedija ATOSTOGOS SU ŽMONA pilna netikėtų situacijų, nesusipratimų, ir netgi nemenkos detektyvinės intrigos. Bet kaip ir visose gerose istorijose, pabaiga būna gera. O ar visiems gera, ar tik kai kam, pamatysite atėję ir savo akimis viską pamatę!

Naujienlaiškio prenumerata