Renginio data

2023 lapkritis 04

Pradžia

18:00

Trukmė:

1 val. 30 min.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Kvartetas „Il senso“

Bilietų kaina

28.20–31.20 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas

IL SENSO – populiariosios klasikos grupė, sukurta talentingų Lietuvos jaunosios kartos operos solistų. Tai Ieva Barbora Juozapaitytė, tęsianti šeimos operos solistų tradicijas, Indrė Anankaitė, Laimonas Bendaravičius ir Kasparas Damulis. Atlikėjai yra ilgamečiai scenos partneriai įvairiuose klasikos projektuose, dalyvauja TV laidose, festivaliuose. Šių metų atrankoje į Euroviziją su daina „Sparnai“ grupė pelnė gausias publikos simpatijas ir pateko į finalą. Dainos tekstą ir muziką sukūrė žinomas atlikėjas Merūnas Vitulskis.

Grupė gimė sunkiu karantino laiku. „Tuomet, kai visas kultūrinis gyvenimas buvo sustojęs, mes norėjome kurti ir dainuoti. Norėjome kitus paskatinti niekada nepasiduoti. Ansamblio pavadinimą rinkome, kad jis būtų kilnus ir prasmingas, kaip ir mūsų nešama muzikos grožio idėja. Todėl grupę pavadinome itališkai – il senso reiškia „prasmė“, – pasakoja grupės narys Laimonas.

Kvarteto „Il senso“ repertuarą sudaro žymūs klasikos hitai, arijos iš miuziklų, neapolietiškos, lietuviškos ir kitų tautų klasikos dainos.

Apie kvarteto narius

Ieva Barbora Juozapaitytė dainuoja klasikos koncertuose, operos pastatymuose ir ansamblyje „Il senso“. Žinomo operos baritono Vytauto Juozapaičio dukra klasikinio dainavimo talentą ir aistrą paveldėjo iš tėvų. Ieva yra labai šilta asmenybė, besidžiaugianti ir savo, ir kitų pasiekimais. Ji yra puiki solistė ir aktorė, graži jauna moteris.

Indrė Anankaitė, sopranas, aktyviai dalyvauja muzikinėse veiklose: dainuoja operos, šiuolaikinės muzikos, miuziklo ir pop stiliaus muziką. Tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatė. Nuo pat mažens svajojusi tapti dainininke, kiekvieną kartą pasitvirtina, kad muzika jai yra svarbi gyvenimo dalis.

Kasparas Damulis– operos solistas, tenoras, daugybės tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas, maestro Virgilijaus Noreikos studentas.

Laimonas Bendaravičius – tenoras, įvairių veiklų turintis atlikėjas. Be „Il senso“ dainuoja chore, vyrų vokaliniame ansamblyje „Quorum“, rengia koncertus su „Hiperbolės“ įkūrėju Viktoru Prapru.

Naujienlaiškio prenumerata